reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Genna gratulacje !!!! Bardzo się cieszę :-D:-):tak:
Dziewczyny trochę Was podczytuję z ukrycia, żeby wiedzieć co u starych koleżanek, tylko się nie odzywam :tak:
Za wszystkie Was trzymam mocno kciukasy i życzę jak najwięcej ciąż na wątku
 
Magda w piatek idę do swojego stacjonarnego gina , juz na mnie czeka:) leki mam do soboty i na L4 idę juz bo źle sie czuje jak chodzę, mam mega skurcze , lezenie najlepiej mi wychodzi, a moj Gin z kliniki nawet nie wspomniał ze mam przyjechać do jego , tylko spytałam sie czy musze sie stawić czy sa takie wymogi , powiedział ze chciałby mnie zobaczyć ale teraz idzie na urlop i do 34 czerwca go nie ma wiec akurat pojadę na serducho :)
 
CZERWIEC :
  
11.06.2014 Agulla wizyta przed transferem
11.06.2014 Genna wysoka beta

12.06.2014 GizaS wysoka beta
13.06.2014 Hania wizyta
13.06.2014 Genna wizyta pęcherzykowa
14/16.06.2014 Anulla28 wizyta przed crio
14.06.2014 Ewelina wizyta pecharzykowo/ serduszkowa
16.06.2014 Ana_bella wysoka beta
16.06.2014 Magda wizyta u gina prowadzącego
16.06.2014 Anuszka crio transfer ostatniego pingwinka
17.06.2014 Mimozama wizyta i rozpiska
20.06.2014 KasiaMakaronik wizyta przed crio
23.06.2014 Heiza wizyta u immunologa
23.06.2014 Kasik wizyta u immunologa
24.06.2014 KasiaMakaronik crio transfer
25.06.2014 Kotuska wizyta przed crio
 
Genna, akurat pierwsza wizyta bezpłatna po transferze więc zaliczysz ją jako serduszkową :)
Zapewne doczekać się nie możesz piątku ;)
Pogoda wykańcza więc lepiej na zwolnieniu siedzieć w domu.
 
Wiesz co jeszcze nie dociera do mnie to wszystko wiec pewnie w piatek będę szalała , raczej na usg nie liczę ze cis zobaczę bo beta ok 300 bedzie pewnie , ale leki mi Się kończą
 
Kasik nie dostałam, zaraz jeszcze raz ci wyśle w-mail
Magda jeśli możesz prosze popraw mnie w tabelce, wizytę mam 20 czerwca dopiero o mojego lekarza nie ma w piątek, a jutro jadę do niego do szpitala po recepte na leki :) terazusg mi nie zrobi o i tak nic nie widać .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry