reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Ema gratulacje :-) dobrze pamiętam ze robiłaś w Gamecie badania? Czy krew i konsultacja z genetykiem też jest bezpłatna w ramach skierowania?

Bibi kciuki za wielką betę :tak:
 
pozwoliłam sobie się wpisać do kalendarza, bo już znam termin wizyty w w klinice.

MAJ:


16.05.2014 Bibi III weryfikacja
17.05.2014 Agaawa transfer
18.05.2014 Ewelina.br transfer
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
19.05.2014 Anuszka crio transfer
20.05.2014 AniaM spotkanie z maluszkami (może będzie wiadomo kto tam jest)
27.05.2014 Magda_7891 wizyta pęcherzykowa a może będzie już serduszko...?
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego

CZERWIEC :

13.06.2014 Hania wizyta
14.06.2014 Anulla28 wizyta przed crio
 
mam wyniki 11 dpt
b-hcg 71,1
estradiol 1146
progesteron 64,71
jest 100% przyrost ale jakoś w porównaniu do Was to powolutku to idzie
ps. dzisiaj nawet są 2 kreski na sikaczu:-)
 
Dzięki Magda :-)
mam brzuch jak balon jakiś taki napięty:-p cisną mnie wszystkie spodnie muszę rozpinać :-) a tak poza tym to jest fantastycznie. :-)
A ty jak tam ?
 
Bibi, gratuluję:)) może dlatego, że nie miałaś blastek to beta rośnie trochę wolniej. Ale spokojnie na pewno się rozkręci:) A ja jestem pod wrażeniem Twojej bety, moja 1 była 3,6 i nic z tego nie wyszło, a Twoja 0,8 i proszę - jest ciąża:tak: A do tego 2 kreski na teście:)
 
reklama
Bibi, Magda - ogromnie Wam gratuluję!!!! i życzę teraz spokojnych m-cy aż do rozwiązania :)
Magda dzisiaj w nocy doczytałam ostatnie strony, twoje testowanie... Aż się popłakałam ze wzruszenia, ogromnie Tobie kibicowałam
Bibi - nie denerwuj się betą. Najważniejsze, że pieknie przyrasta. U mnie też beta słabo rosła w pierwszej ciąży, a wyszedł zuch chłopaczek :)

genna - gratuluję pięknych zarodków!!! Czerwiec tuż tuż :)
 
Do góry