reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik i rozwiałas wątpliwości z
Progestetonrm :)
Smefetko nie mówiłam bo tak sie cieszyliśmy Żę Zapomniałam sie zapytać ale powiem ci ze
Dzisiaj czuje sie suuuper ;) mam
Nadzieje ze odroCzony transfer przyniesie same plusy ;)
 
reklama
Bibi piekny wynik!

Genna i u Ciebie ślicznie dzieciaczki rosną. Gratulacje.


zyje i w całości juz do domku dojechalam:)) było bardzo miło i dobrze, usnęłam szybko, wybudzilam sie sprawnie:)) doktor pobrał 11 komórek, z czego dwie sa stare, zbyt dojrzałe. Wiec zostało 9 komórek, które zapladniamy. Jutro doktor bedzie dzwonił czy sie zaplodnily i czy sie dzielą.


Dzieki za wszystkie kciuki! Ide juz spać, bo usnąć nie mogłam, spałam ze dwie godziny, a teraz po lekach jeszcze same oczy mi sie zamykają. Do wieczorka zatem
 
Bibi, super :D
Teraz kciuki za przyrost ;) czekamy na III weryfikację. Będzie dobrze czuję to :tak:

Agaawa, to teraz odpoczywaj i kciuki za komóreczki żeby się ładnie zapłodniły :)
 
Bibi wyniki super, moim zdaniem jak na 7 dpt beta extra :-) Po cichutku gratuluję i czekamy na III weryfikację, oby beta książkowo przyrastała :tak:

Agaawa 9 to super wynik, gratki :-) Teraz kciukasy za sex na szkiełku a Ty się już spokojnie wyśpij i zregeneruj siły na transfer :tak:
 
Dzięki za wsparcie:-) powtórzę za 2 dni. A teraz Ciesze się bo jest z czego , wczoraj miałam urodziny piękny prezent:-)
 
reklama
Do góry