reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

witam dziewczyny
gizas nie poddawaj się, Ty będziesz miała teraz 5, ja teraz 4 podejście i też nic nie wskazuje na to że coś się zmieni ale zamierzam walczyć dopóki starczy sił i pieniędzy
agawa z tego co pamiętam od 01-05 masz gonal więc dopiero na tej wizycie będziesz miała zlecone badania. To dopiero początek stymulacji wiec spokojnie. Ja przy okazji zawsze robie TSH prywatnie jak jestem w labo ale to tylko dlatego, że mam nadczynność tarczycy. Innych badań nie robię.
 
reklama
Kartuska, Smerfeta dzięki za rady cały czas się zastanawiam..., raz jestem pewna że dwa a później że może jeden:eek:
Dzwonili z laboratorium i mam 5 córeczek :-) z czego 2 super klasy, 2 są jeszcze badane pgd i jedna wolniej się rozwija i o dziwo 1 zdrowiutkiego synalka:-) no prawie bo chromosom to na bank po mężu mały będzie i problemy z płodnością. Nie wiem sama jaką decyzje podjąć :crazy: Mąż chce dwie córki ale ja sie boje o nie i o siebie:crazy: z drugiej strony taka długa droga i tak na nie czekamy że dwie to dwa razy większa radość:-)
 
Fasolkowa, ale troszkę nie rozumiem, jak mam na tej wizycie mieć zlecone badania prg i E2 skoro na tej wizycie juz dr podejmuje decyzje o dalszych dawkach leków. Przecież nie bedzie wiedział na jakim etapie sa pecherzyki, skoro nie chciał mieć tych badań na wizycie. I co w ciemno bedzie mi leki przepisywał? Kurczę martwi mnie to troche.

Zgodńie z Waszymi radami chciałam zrobić rano badania, ale nie mam jak ze względu na prace. Wiec na wizycie upomnę sie o te badania i od razu oddam krew w tamtejszym labie za darmo - bo mi sie należy. Najwyżej zadzwonię następnego dnia dowiedzieć sie jakie wyniki.

Martwię sie Dziewczyny. Największe moje zmartwienie jest takie, ze sie wystymulowały bardzo szybko zbyt duże pecherzyki, niepełnowartościowe. Juz raz tak miałam, pierwszy raz jak brałam zastrzyki do IUI. W 9 dc miałam mega wielki pecherzyk 23 mm i tylko jeden. Boże, nie mogę sie doczekać tej jutrzejszej wizyty.

Sorki, ze tak Wam marudzę, ale juz nie chce mężowi smucic. A wiecie same, ze wyzalic sie komuś, to zawsze lepiej.

Trzymam za Was wszystkie jutro kciuki, aby na wszystkich wizytach były super wieści. &&&&&&&&&&&&
 
Hejka!
Agaawa nie martw się bo przy ivf szybciej włącza się leki do stymulki niż przy iui. Czyli przy ivf leki działają na wszystkie pęcherzyki antralne a przy iui tylko te najsilniejsze, które najprawdopodobniej i tak dałyby owu. Tak jak czytam to faktycznie w niektórych klinikach lekarze dopiero po wizycie zlecają badania E2 i PRG. Dla mnie też nie jest to logiczne, ale może później lekarz zadzwoni z decyzją co dalej? :sorry:

Gizasku coś czuje że zrezygnowana jesteś, prawda? Może jednak warto najpierw wyleczyć zapalenie pęcherza bo później z lutką będzie jeszcze gorzej, a po co się męczyć? Co do mnie, to za mną nieudana histeroskopia bo mam "kolanko" w wew ujściu macicy i le karze nie potrafili sobie poradzić. Mój gin wysyła mnie do Łodzi do prof Malinowskiego, który ma podjąć się tego zadania... no i mam nadzieję że wszystko będzie ok, a wtedy pewnie w czerwcu będzie transfer. Gizas Ty w końcu robiłaś histero? Coś mi się zdaje że warto by było zrobić u Ciebie histero i komórki NK

Bibi ale super wynik - 5 córeczek!!! wow :-D Teraz te zarodeczki są takie jakby bardziej uosobione, bo w końcu wiadomo KTO będzie, można już szukać imion ;-)

Magda mam nadzieję, że zarodeczek ładnie się wczepia w endo. Jak się czujesz kolejny dzień na relaśce? ;-)
Genna wracasz jutro do domciu czy przedłużasz wizytę w Trójmieście?
 
MAJ:

05.05.2014 GizaS wizyta
05.05.2014 Infinity wizyta -spotkanie z Panią Kropek ;)
05.05.2014 - Genna podglądanko
05.05.2014 Bernadka wizyta
05.05.2014 Agaawa podglądanko
05.05.2014 Bibi transfer

12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
13.05.2014 Magda_7891 wysoka beta
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
15.05.2014 Bibi wysoka beta
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego

CZERWIEC :

13.06.2014 Hania wizyta
 
Dziewczyny kciuki za wszystkie na raz i każdą z osobna &&&&&& ;)

Smerfeta, też mam nadzieję że kropus się rozości, a relanium jest boskie ;)
Po porannym normalnie funkcjonuje tylko wolniej ale po dawce o 16stej drzemka do 19 chwila żeby się rozbudzić wykąpać i o 20 zaś śpię :) już dawno się tak nie wyspałam hihihi :)
 
Magda nie zawiodłaś nas z poranną tabelką :)
Bibi trudna decyzja przed wami, pamiętaj ze Babiniec bedzie czekał na was :) no i 1 rodzynek :)
Smerfeta nie wiem jeszcze czy wracam, wizyta po 18 czyli pewnie o 19 i zobaczymy jaka decyzja , teoretycznie dzisiaj powinnam kończyć stymulacje no ale raczej to bedzie środa wiec pewnie tez u wizyta ale nie wiem o której wiec decyzja o pozostaniu wieczorkiem, tęskno mi do mojego łóżeczka :) no i decoupage mam do dokończenia a ja tak tu bezczynnie siedzę, tzn prawie bo ciagle gdzieś chodziliśmy , byliśmy ba wyspie Sobieszewskiej, standardowo stare miasto ale tym razem wieczorem, a tak to spacery plażą o kijkach Nordic walking, wczoraj mini zakupy i jakoś zleciało, M wczoraj wrócił do domq a ja zostałam jeszcze u rodzinki.
DIewczynki zycze miłego dzionka i kciuki za dzisiaj :)
 
reklama
Genna, dzisiaj tabelka później ;) szef mnie obudził telefonem porannym z pytaniem jak się czuję... szok ;)
Odpoczniesz sobie troszkę "nic nierobieniem" ;)
 
Do góry