reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Bibi, ja był wzięła 1 zarodek , no chyba że chcesz mieć bliźniaczki. Po sprawdzeniu genetycznie zarodka jest ogromna szansa na ciąże wiec mocno się zastanów.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gizas witaj po urlopie :-) Wiesz ja też przed każdym podejściem mówię, że to już ostatnie (przy IUI też tak mówiłam) a później jednak mi się zmienia ;-)U mnie sprawa się przeciąga bo po miesiącu brania sterydu komórki NK wzrosły zamiast spaść i czekam na wizytę u immunologa. Na pewno zmieni mi lek na encorton i zwiększy dawkę bo brałam tak śmiesznie małą, że się nie dziwię, że nie pomogło. Tak więc najwcześniej zacznę pod koniec czerwca ale szczerze mówiąc jakoś mi się wcale nie spieszy :zawstydzona/y:

Bibi ja też chciałam 2 ale po ostatnich złych wiadomościach o bliźniakach przeszło mi.
 
Bibi gratuluje pięknej rodzinki!

Gizas - ja mam nadzieje, ze Tobie sie juz teraz uda i nie będziesz sie musiała zastanawiać co dalej!

dziewczyny, pls podpowiedzcie mi, czy Wy badalyscie poziom hormonow podczas podglądania? To były badania w ramach programu, czy tez robilyscie je prywatnie? Bo ja jutro ide na podgladanie i doktor nic nie kazał robic, żadnych wyników. Moze sama je sobie zrobię jutro rano? Jak to było u was?
 
Agaawa powinnaś zbadać estradiol i progesteron, to jest w ramach programu. Idź do recpecji i powiedz, że nie dostałaś skierowania, powinni bez problemu wypisać, po co płacić niepotrzebie. Chyba, że zapłacisz i będziesz ubiegała się o zwrot ale to chyba więcej zachodu niż to warte.
 
Agawa, koniecznie musisz zrobić te badania bo na ich podstawie lekarz będzie wiedział czy pęcherzyki są już dojrzałe czy nie i ile jeszcze stymulować.
 
Agawa zawsze rat nadanie PR i estradiolu albo na jakies 2 godziny przed wizyta albo po i wyniki są pózniej to zalezy od kliniki.
Gizas witaj po urlopie :) kurczę to nie fajne wakacje z plamieniami:/
No ja w cale nie pod koniec bo na bank wydłuży mi sie stymulka o 2 dni, powtórka z rozrywki, wyniki takie same mam jak przy ostatniej stymulce, no i transfer pod znakiem zapytania stoi bi rośnie progesteron niebezpiecznie i na bank jutro bedzie wyższy bo czuje to w UU . Gizas wyleczylam bakterie , infekcje czy co tam masz bo aż szkoda zaczynać stymulke , Gizasku pamiętaj my nie możemy sie poddać !!!! Będziemy walczyć razem !!
Bibu kciukaski za PGD:)
A co do ilości zarodków , dziewczyny pamiętajcie ze u z jednym może byc problem patrzcie na mole z kto po in vitro ,mojej siostrY koleżanka bedIe miała czworaczki z naturalnej ciąży , była lekko stymulowana do naturalnej i lekarz przedobrzyl, o miesiąca lerzy u w szpitalu ale tylko dlatego ze ma anemię a jest jakoś w 5 miesiącu
 
Dziewczynki wróciłam właśnie z USG,zadzwoniłam do Ginekolog którą mam tu na miejscu i poprosiłam aby Mnie przyjęła w szpitalu bo akurat ma dyżur. Pojechałam bo rano pojawiła się krew i byłam przekonana że to @.Lekarz mi zrobiła USG, torbiele po pękały ale endo strasznie przerośnięte i nie widać aby się złuszczało... więc nie było sensu jeszcze Progesteronu robić. Czekam więc dalej na @, pewnie pojawi się za kilka dni.Szlak mnie powoli trafia bo to już 35 d.c.a ja cykle mam 25 dniowe! Oby Progesteron był ok i mogę zaczynać Program!

Ja na rozpisce też nie mam zaznaczone że robić mam wyniki jakiekolwiek nie licząc Progesteronu w 1 d.c. a pierwsze USG w 7-8 dc
Powiedźcie mi proszę od tego usg jak często potem będę mieć kolejne?
 
reklama
Mimozama co wizyte usg i badania PR i E2 liczą tak od 6 ds co 2 dni no chyba ze jakoś weekend wypadnie to co 3 :) niektóre kliniki maja od 4ds wizyty :) na twoim miejscu wybrałabym sie w 7 a nie w 8 dniu stymulacji jak piszesz ze masz sie stawić, lekarz zawsze może skorygować dawki , zdaza sie ze juz kończą stymulacje ale rzadko :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry