reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kotuska, dziękuję ;)
Poleguje sobie ... po relanium dobrze trochę spowolniona jestem ale jakoś szczególnie mnie nie zmuliło.
 
reklama
Magda kropek śliczny, podobny do mamusi więc chyba będzie dziewczynka ;-):-D Oby dni do bety minęły jak najszybciej :tak: Zazdroszczę relanium, ja siedzę w pracy i też chętnie bym wzięła bo mnie wszystko wk..... :wściekła/y:

Kotuska metoda nie ważna tylko efekt końcowy, ważne, że Ty w to wierzysz, nasza psychika potrafi zdziałać cuda :tak:
 
Ostatnia edycja:
Kotuska- co do medycyny alternatywnej ... uważam że każda możliwość pomocy jest dobra, zioła, rejki itp. Sama byłam jakiś czas temu sceptycznie nastawiona do takich możliwości leczenia... ale doszłam do wniosku że jeśli coś ma pomóc choćby tylko mojej psychice to spróbuję.Mam kuzyna który jest Weganinem po kończył kursy Rejki teraz zajął się "energią wszechświata"( czy jakoś tak to nazywa). Czy w to wierzę, jestem zbyt sceptyczna ale jak mam okazję poddaje sie jego zabiegom, noszę przy sobie jakieś plakietki i takie tam. Bo co mi nie zaszkodzi... może pomoże:-)
Mam więc nadzieję że w twoim przypadku zioła i zabiegi tej kobiety pomogą, trzymam za to mocno Kciuki.

Madzia​ &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& trzymaj się kochana, bardzo mocno zaciskam Kciuki i odliczam dni do Bety.
 
Kotuska, mają zamrozić cztery. W poniedziałek mam zadzwonić do labo i spytać czy zostały zamrożone wszystkie bo dwa trochę leniwe (po tatusiu :p ) i wolniej się rozwijają.
 
Dzień dobry kobitki ;)
Życzę miłej niedzieli...

Lista nam się skróciła ... a jutro się będzie działo ... :)

MAJ:

05.05.2014 GizaS wizyta
05.05.2014 Infinity wizyta -spotkanie z Panią Kropek ;)
05.05.2014 - Genna podglądanko
05.05.2014 Bernadka wizyta
05.05.2014 Agaawa podglądanko
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
13.05.2014 Magda_7891 wysoka beta
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego

CZERWIEC :

13.06.2014 Hania wizyta
 
Dziewczynki
spieszę pochwalić się z 10 zapłodnionych zostało nam 6 zarodków w tym 5 klasy A a 1 klasy B:-). Wyników PGD jeszcze nie mamy dziś albo jutro będą;-) zastanawiamy się nad podaniem dwóch zarodków jednak mam dużo obaw z tym związanych...
 
Witam, już wróciłam:tak:zrelaksowna i lekko opalona bo pogoda aż tak bardzo nie rozpieszczała.
Jutro mam wizytę na 12. Nie wiem czy dojadę bo mam tyle pracy jutro i wszytsko stoi pod znakiem zapytania:confused2:anty biorę cały czas, mimo że na allu to %%% unikałam , suplementuję się cały czas czyli że niby jestem gotowa. Po raz pierwszy przez cały czas brania antyków mam plamienia:eek:bez dnia przerwy, jeszcze po raz pierwszy w życiu załapałam jakąś bakterię w moczu lub po prostu mam zapalenia pęcherza.Muszę to ogarnąć do stymulacji.

Coś skromny ten nasz kalendarz:tak:
Genna widzę że już chyba pod koniec stymulacji jesteś?za piękne pęcherzyki trzymam kciuki
Infinity za niezapomniane wrażenia z jutrzejszej wizyty:tak:

Kasik i Smerfetka a Wy kiedy zaczynacie procedurę, Kasik stymulację a Smerfetka powrót po kropeczka?

Ja już postanowiłam że jest to moje ostatnie podejście, jeśli nie wyjdzie to odpuszczam, może jeszcze zmienie zdanie co do transferu adoptowanego zarodka. Chyba nie jest nam dane, nigdy nie miałam blastusia, do 3-4 doby wszystko ok a później klops:zawstydzona/y:niby nasienie M nie takie tragiczne i do ivf jest co wtbierać a jednak nie może żaden zarodek dotrwać do 5 doby a wiadomo że od 3 doby duże znaczenia ma plemnik
 
reklama
Oj Bibi najmocniej przepraszam....
Już poprawiłam ;)

MAJ:

05.05.2014 GizaS wizyta
05.05.2014 Infinity wizyta -spotkanie z Panią Kropek ;)
05.05.2014 - Genna podglądanko
05.05.2014 Bernadka wizyta
05.05.2014 Agaawa podglądanko
05.05.2014 Bibi transfer
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
13.05.2014 Magda_7891 wysoka beta
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
15.05.2014 Bibi wysoka beta
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego

CZERWIEC :

13.06.2014 Hania wizyta
 
Do góry