reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Witajcie :/
Dziś mamy wizytę u doktora. Pierwszą po nie udanej próbie. Mam nadzieje że stowtrzymy nowy, skuteczny plan....
Dziś dowiedziałam się,że znajoma z pracy, która podchodziła chwilę po nas zostanie mamą. Udało im sie. Straszne to jest , ale nie potafię się cieszyć........pogrtulowałam jej serdecznie, wyszłam z łzami w oczach. Straszne to jest.JA naprawdę chcę sie cieszyć, niestety nie potrafię :/ w myslach zaraz rodzą się pytania DLACZEGO NIE JA????!?!?!??! CO ze mną jest nie tak? W czym one są lepsze? czym bardziej sobie zasłużyły??/


Wiem że nie powinnam, niestety to jest silniejsze ........
 
Karusia kciukasy za wizytę :tak: Nie martw się swoimi odczuciami, każda z nas tak ma, niby się cieszymy ale w duchu myślimy - dlaczego nie my ... :sorry:
Malwisia rzeczywiście dziwne rzeczy się dzieją w tej Twojej klinice ale może właśnie na przekór wszystkiemu uda się, życie potrafi zaskakiwać w najmniej oczekiwanych okolicznościach więc głowa do góry :-)
 
Karusia tak już niestety jest. Nie wiadomo jak byśmy walczyły żeby w takich sytuacjach potrafić się cieszyć i nie ronić przez to łez , to nie uda nam się. Dopóki same nie będziemy miały bobasa, to będziemy zazdrościć.

Gizas dzwonić mają po południu, jak wrócą ze szpitala, bo oni maja tam do południa etat a dopiero po południu pracują w "klinice"
 
Kwiatuszku to ja nic już nie kumam i nie mam zielonego pojęcia jak to u mnie będzie:) profesor coś bąknął że pójdę chyba długim i kazał odezwać się 1dc cyklu:):) a nie wiem czy stymulacje zaczyna się w obojętnie jakim dc czy w określonych dniach?? o co camon?:);-)
 
Malwisiu kochana nie załamuj się, jeszcze jest nadzieja że coś z tych zarodków będzie :tak: jeśli się nie uda to zmienicie klinikę i będziesz w końcu mamą, nie możesz się obwiniać, to nie wasza wina że nie wyszło tylko tych partaczy. W ogóle kto dał tej "klinice" dofinansowanie? czy tam w ogóle udało się jakies ivf? W ogóle nie powinni ich dopuścić do programu
 
Dziewczyny, jestem po 1szym kontrolnym USG i w prawym jajniku jest kilka pęcherzyków 10mm - czy to dobry wynik na 4ds? Jak one w ogóle powinny rosnąć, tak samo jak w naturalnych cyklach?
 
kek8 ja w tych sprawach jestem zielona:) wydaje mi się że oki i kurcze szybko rosna....powiedz mi jak tam dzisiaj na polnej, znowu takie kolejki na usg?:) czy w miarę szybko szło?
 
reklama
Hej, jestem dziś po kolejnej wizycie, dostarczyłam AMH i pobrali nam krew na wirusowe sprawy. Od 2 dc zaczynam stymulke Gonalem F dawka 150j, oraz Gonadpeptyl też od 2 dc. Potem 6-7 dc USG kontrolne i jedziemy dalej. Teraz z niepokojem czekam na @ ale to jeszcze z tydzień ponad !!!
 
Do góry