reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Witam się i ja:-)
Agusia cała pozytywna energia wysłana do Ciebie:tak: Za piękne zarodki:tak:
Lawendowy kalendarz piękny;-) na invitrowym też się zaczyna cos dziac , bo już momentami był zastój bo wszytskie najaktywniejsze przeszły na wątek ciążowy.

Ja dziś wzięłam pierwszy zastrzyk z antagonistą, brzuch mam lekko wzdęty już i trochę obolały, a jutro wizyta przed 9, wyjeżdzam z domu o 6:30.

Dziewczyny miłego dnia:-):-):-)
 
reklama
GizaS, IVF wątku i tak nie dzieje się aż tyle, co kiedyś. Pamiętam, że jak wracałam po całym dniu z pracy, to miałam do nadrobienia 10-15 stron. To były czasy :-D
Widzę, że jutro masz pobudkę skoro świt. Jutro mamy wizytację w klinikach. Musi być dobrze:tak:
 
Dziewczyny czytanie wiadomości od was i czekanie na nie to nałóg!!!!!!!!!!!!!!! jechałam do pracy autobusem i czytałam w komórce co u was a w szczególności co tam u Agusiepeli? halo halo 10 !!!!!!!!!!!!!
 
No właśnie to jest nałog:-) Też wchodzę po już ta godzina a wieści od Agusi brak:baffled:
A mam tyle rzeczy do zrobienia ale na forum zawsze znajdę chwilę-chociażby przeczytac :laugh2:
 
Kochane jestem już jestem wyszłam do sklepu się odstresować :-)
Dzwoniłam i pani mi powiedziała,że 5 komóreczek zostało zapłodnionych :-)
 
reklama
Do góry