reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Agusiapela GRATULUJĘ, bardzo się cieszę kochana. Teraz tylko udany transfer i Twoje wymarzone 9 miesięcy oczekiwania na dzidziusia :tak::-)
Blue za Twoją "6" też już trzymam kciuki:tak:
Smerfeta dzięki, że o mnie pomyślałaś przy tabelce, jakoś nie śmiałam się "wpychać", w końcu październik tak daleko, że ho ho ho ...
;-):-D
 
Oświadczam, że dostałam@ i informuję iż od soboty zaczynam brać antyki i wizytę mam prawdopodobnie 2 września i wtedy jeśli francowata torbiel zlazła to dobieramy protokół i startujemy! hura!hura!hura!:rofl2:
 
Agusiapela GRATULUJĘ, bardzo się cieszę kochana. Teraz tylko udany transfer i Twoje wymarzone 9 miesięcy oczekiwania na dzidziusia :tak::-)
Blue za Twoją "6" też już trzymam kciuki:tak:
Smerfeta dzięki, że o mnie pomyślałaś przy tabelce, jakoś nie śmiałam się "wpychać", w końcu październik tak daleko, że ho ho ho ...
;-):-D

Kasik-Kochana październik już niedaleko:-)
Kwiatuszek- trzymam kciuki za kwalifikację.
 
Aktualizacja dotyczy Kwiatuszekq20
Jeśli jeszcze kogoś pominęłam i nie wpisałam, to dajcie znaka.

SIERPIEŃ

14 sierpień - Gizas - podglądanie wielu pęcholi (Gyncentrum-Katowice)
14 sierpieńLawendowy_sen podglądanie wielu pęcholi (Invimed Gdynia)
14 sierpień - Agusiapela
prawdopodobnie udany transfer (Provita Katowice)

15 sierpień - Blue podglądanie wielu pęcholi (Gyncentrum-Katowice)

16 sierpieńLawendowy_Sen podglądanie wielu pęcholi (Invimed Gdynia)

17 sierpień - Darka85
antyki start

​19 sierpień - Ginna bezbolesny scratching (Invimed Gdynia)
19 sierpień - Lawendowy_Sen owocne jajkobranie (Invimed Gdynia)
19 sierpień - Smerfeta
wysoka beta (Gameta Gdynia)
19 sierpień - Smerfeta awaryjnie udana wizyta (Gameta Gdynia)

21 sierpień - Kwiatuszekq20
udana wizyta kwalifikacyjna

23 sierpnia - Genna początek owocnej stymulacji (Invimed Gdynia)

sierpień - Malwisia, Angella,
oczekiwanie na wielmożną @; niech już przychodzi

koniec sierpnia - Anuszka
udanawizyta przedkwalifikacyjna do programu rządowego



WRZESIEŃ

2 września - Darka85 wizyta przed udanym IVF
4 wrzesień - Genna prawdopodobnie udane jajkobranie (Invimed Gdynia)
 
Ostatnia edycja:
Macie rację laseczki, że wchodzenie na forum to nałóg, jak tylko uda mi się uspać małą to zamiast ogarniac chatkę to szybko wchodze na forum żeby zobaczyć co się u Was dzieje, bo tyle się dzieje :szok:
A rozpiska jest super, wiadomo za kogo kiedy trzymać kciuki, przesyłam całuski
 
ja jeszcze nie ekscytuję się zbytnio...moje dwa poprzednie in vitro konczyły się na etapie podziału komórek...były...zapłodniły się..zaczynały sie dzielić..i w 2dobie przestawały..wiec przede mną chyba dopiero największy stres.
 
reklama
Biedna ty :-(
Ale teraz będzie wszystko w porządku kochana :-)
Zapomniałam wam napisać,że ostatnio jak wracałam do domku to znalazłam niebieskiego smoczka a później leżały chłopięce skarpetki he he czy to znak?Ach chciałabym :-)
 
Do góry