reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Witam Was wszystkie po długiej nieobecności :-) tzn. czytam codziennie ale nie mam casu żeby się udzielać :-) dzwoniłam dziś do kliniki, wizyta przed drugim podejściem na 13 czerwca, ale pani powiedziała, ze jest to wizyta płatna. Pytam dlaczego, przecież jestem już w programie, tylko teraz ustalimy kiedy start. Pani na to, że jak lekarz stwierdzi, że zaczynamy, to wtedy nie będą już płatne. Czy to prawda ?
 
reklama
Kasik też się uśmiałam z Gennowej "dupę" :-D:szok:;-) Magda, ja tam uważam że wiadomość jest SUPER a nie "dupę" ;-) Gratulacje :tak:
Hania ja nie płacę za żadną wizytę, która dotyczy ivf. Nawet po nieudanym ivf miałam już w sumie 3 wizyty niepłatne
 
Hania niestety taka jest prawda, teraz kliniki się zabepieczają, żeby tych wizyt nie było za dużo między podejściami i tylko 1 jest niepłatna. W Invikcie teraz stosują zasadę, że jak wizyty przypada między 18 a 26 dc (czy jakoś tak) to jest bezpłatna bo najprawdopodobniej jest wizytą rozpoczynającą kolejne podejście. Ja jak ostatnio byłam też chcieli ode mnie pieniądze ale akurat lekarz był w pobliżu więc zapytałam czy powinnam zapłacić a on podał pani recepcjonistce jakiś kod już nie pamiętam jaki i powiedział, że bezpłatnie. Mimo, że to nie była wizyta przed kolejnym podejściem a raczej omówienie dalszej drogi po nieudanym podejściu. Smerfeta ma specjalne względy u swojego doktorka więc nią się nie sugeruj ;-)
 
Yyyy no przepraszam SUPER :) oj tam oj tam :) a zatem juz jestem zmartwiona bo PR 1,45 ;/ a przed rozpoczęciem byl 1,1 , największy pęcherzyk 14 mm. Dzisiaj 7ds na lewym jajniku 3 pęcherzyki ale 2 brane pod uwagę , P jajnik więcej och tam było ale nie naliczyłem a doktora zapomniałam zapytać :: ale 8 na pewneo , estradiol 1290 , mija stymulka zapewne o 2 dni sie wydłuży i nie wiadomo co z transferem :/ dzisiaj jeszcze 150 j gonalu a od jutra 150 gonalu i 75 menopuru
Aaaa endometrium ma 7,4
 
Ostatnia edycja:
Genna mi też progesteron wzrósł na 2 dni przed transferem, miałam coś około 2 i doktorek mi tłumaczył, że to normalne, że rośnie w okresie przedowulacyjnym. Trochę to dziwne bo dziewczyny tutaj na forum zawsze mówią, żeby progesteron był w okolicach 1 ale ja już sama nie wiem. A co Ci powiedział lekarz? Transfer z tego powodu może być przesunięty na kolejny cykl i mrożenie zarodków?
 
Dzięki za odp. Szczerze to zdziwiłam się, tym bardziej, że nie byłam na żadnej wizycie w klinice po transferze. Skoro beta spadła, poszłam do lekarza u siebie. Wiadomo, stać nas jeszcze :-D na tę wizytę, ale skoro można byłoby nie płacić, to czemu nie podyskutować :) Zobaczę już na miejscu. Tym czasem trzymam za Was wszystkie kciuki, kasik jesteś "kopalnią" wiedzy :) Twoje statystyki są bezcenne. Trzymajcie się dziewczynki, będę Was czytać i w miarę możliwości odzywać się. póki co biorę witaminki i spokojnie czekam na wizytę :)
 
Domyśliłam się o co chodzi z "dupę" wiadomością ;) mój słownik czasami takie słowa wstawia też że płakać się chce :p
 
MAJ:

02.05.2014 Genna wizyta podglądanko
03.05.2014 Magda_7891 transfer
05.05.2014 GizaS wizyta
05.05.2014 Infinity wizyta -spotkanie z Panią Kropek ;)
05.05.2014 - Genna podglądanko
05.05.2014 Bernadka wizyta
05.05.2014 Agaawa podglądanko
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego

CZERWIEC :

13.06.2014 Hania wizyta
 
[QUOTE=Agaawa;10685572

bernadka, a o której masz wizyte w poniedziałek? Moze sie spotkamy? Ja ide na 15.45.

Agaawa ja ide na monitoring więc nie mam lkonkretnej wizyty, ale chcę przyjechać wcześniej między 15-16 bo on niby od 16 przyjmuje ale czasem jest wczesniej. Fajnie by było się spotkać.
 
reklama
Genna, ja w 2 dc miałam takie wyniki:
E2 104.5 pmol/l
28.529 pg/ml

PRG 2.78 nmol/l
0.873 ng/ml

Z podglądanka niestety nie wiem bo mieli awarię systemu i dr miał dane tylko w komputerze (wydruku nie dostałam)
A w 9 ds - ostatnim:
E2 8396 pmol/l
2292 pg/ml

PRG 5 nmol/l
1,57 ng/ml
 
Ostatnia edycja:
Do góry