reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kochane ja właśnie rycze ze szczęścia. Niedawno odebrałam wynik. Beta w 11dpt - 17,76. Jeszcze w to nie wierze... Miałam transerowanw dwudniowe maleństwa, czy myślicie ze to dobry wynik?
 
reklama
Nika gratki kochana, wynik ładniutki jak na 2 dniowe zarodki :tak:

Danii u Ciebie zarodeczki będą się miały lepiej niż na szkiełku. Zapytaj czy poznały moje 3 dniówki :-)
 
Jestem juz po punkcji :)
Za dużo to nie wiem bo dr jak się pokazał tak zniknął no ale nic wiem że z pobranych 11pecherzyków jest 9 komórek :) plemniczki też oddane
teraz wszystko w rekach tego u góry [-o<
po punkcji krwawiłam ale już nie leci, czuje się dobrze jak na 1dzień po znieczuleniu
i nawet nie wiem, czy bedą do mnie dzwonić czy ja musze się dopytywać jak sie dziela :roll:
 
ilka_a nic się nie martw, teoretycznie im więcej tym lepiej bo będzie z czego wybierać. Z obserwacji na forum jasno wynika, że rzadko w każdym pęcherzyku jest dojrzała komórka. Ja poprzednio miałam 1 pustą i 2 niedojrzałe, dopiero teraz miałam wszystkie dojrzałe ale tylko 3 a 2 się zapłodniły. Estradiol trochę przekłamuje bo ja na swoje 3 komórki powinnam mieć około 900 a miała 1853 więc Twój wynik jest jak najbardziej dobry. Żeby uniknąć hiperstymulacji pij dużo płynów. Skoro jesteś w rządówce to i tak zapłodnią tylko 6.

Ania jak na wiadomości po punkcji to wiesz wszystko co trzeba :tak::-) 9 dojrzałych komórek to bardzo ładny wynik.
 
Nika według mnie beta super! :-) Tym bardziej, że miałaś podane 2-dniowe:-) Teraz niech sobie prawidłowo rośnie!:tak: Gratuluję! Ja jutro powtarzam betę i już się denerwuję;-)
AniaM81 wynik punkcji extra, oby jak najwięcej powstało zarodeczków i przetrwało! 3mam kciuki!!!:cool2:
 
ilka_a nic się nie martw, teoretycznie im więcej tym lepiej bo będzie z czego wybierać. Z obserwacji na forum jasno wynika, że rzadko w każdym pęcherzyku jest dojrzała komórka. Ja poprzednio miałam 1 pustą i 2 niedojrzałe, dopiero teraz miałam wszystkie dojrzałe ale tylko 3 a 2 się zapłodniły. Estradiol trochę przekłamuje bo ja na swoje 3 komórki powinnam mieć około 900 a miała 1853 więc Twój wynik jest jak najbardziej dobry. Żeby uniknąć hiperstymulacji pij dużo płynów. Skoro jesteś w rządówce to i tak zapłodnią tylko 6.

]

Kasik dzięki :*,uspokoiłas mnie bo ja juz szaleje po forach i wyczytuje :/
 
reklama
Kasik ale twoje maluchy dzielne , walczą dla mamusi !!!!!!!!!!!!!!!!!!


estradiol 4064 to ile Ty masz pecholi???
powinno byc ok 200 na pecherzyk. masz 20???? duzo strasznie. ja jak mialam 2200 to zdecydowali o punkcji juz

a gdzie ta dzisiejsza beta????

w invimedzie troszkę inne mają jednostki więc spokojnie :) jak dotre do domq to sprawdze i powiem wam co i jak wieć lika nie martw się :)


Kochane ja właśnie rycze ze szczęścia. Niedawno odebrałam wynik. Beta w 11dpt - 17,76. Jeszcze w to nie wierze... Miałam transerowanw dwudniowe maleństwa, czy myślicie ze to dobry wynik?
nika ale piękne wiadomości :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) teraz kciukaski za przyrost

Smerfetko co u ciebie?
Ania M bardzo dobry wynik teraz niech się seksują :) ja miałam 13 pobranych a 8 było dobrych , 6 się zapłodniło, 2 podali ale nic do mrożenia nie przetrwało :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry