reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Ano. Ale ja robiłam spirytusem 70%. Taki jest ok. A ten octenisept to nieźle musieli wyreklamować, bo używa się go wszędzie i do wszystkiego.

anika11, kaiiina - jak samopoczucie?
 
Hejj samopoczucie ok... ale jestem strasznie zestresowana...:( może uda mi się z ordynatorem zagadać i przełożyć na późniejszy termin,,, przynajmniej ze 4 dni...
 
Kaiiina - pogadaj z lekarzem. Trzymam kciuki, by wszystko było ok niezależnie od decyzji. Jak będziesz mogła daj znać co i jak.

anika11 - no, jeszcze chwila i nie będziesz już w dwupaku :)

Dziś się zważyłam pierwszy raz od szpitala i wyszło, że schudłam już 11 kg, czyli straciłam 10 kg, które przytyłam w ciąży plus 1 kg.
 
Melduję się w dwupaku ;)
wymiary Poli na dziś - 50cm i 3200 kg:)
niestety, w posiewie wyszły jakieś bakterie, więc mam antybiotyk od dzis, a poza tym wyszła mi jakas wyspka na brzuchu (byc moze to osutka ciązowa) i swedzi jak nie wiem co:/ mam obserwowac.
no i teraz najwaznijesze, jest prawdopodobienistwo, że na weekend bede już w szpitalu i wtedy cc w poniedziałek!!! czekam na info od lekarki ;)

Kaiina, jak sytuacja u Ciebie?

Hess, czyli po ciazy zaden balast już nie został! teraz przybierac na wadze bedzie tylko Wpjtus słodziak :)
 
anika11 - Pola podobna do Wojtka wymiarowo i wagowo :)
Hm, a skąd ta wysypka się bierze? Czyli w poniedziałek będziemy trzymać mocno kciuki :)
Tak, balast zniknął, ale brzuch nieco wisi, mam nadzieję, że się ładnie wchłonie ;)
 
U mnie też wagowo jak przed ciążą :) ...skóra na brzuszku została, ale nie przeszkadza mi to; rozstępów nie było, więc pamiątką jest kreska po cc :) ...trzymajmy dziś kciuki za Kaiiinkę - dziś spotkanie z Jagódką ❤
 
Hejka :)
Wieści od Kaiiinki ❤ ...Jagoda ur. 18.20, waga 2.390 g, 10 pkt :) ...nie leży w inkubatorze tylko pod lampą nagrzewającą, podają jej wit. K do rączki, a mamusia odciąga siarę i Jagódka pięknie ją zajada :)

Gratulujemy Kaiinka :) ...witaj wśród Mam :)
 
reklama
Do góry