reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

tak Anika wie o co chodzi ... nie wiem co robić mam metlik w głowie bo tak jak nie ta praca to inna wiem ...
nie wiem możne jutro przedzwonię i powiem jednak że l4 przyniosę ...
tylko bije się bo potem jak jednak się nie uda to będą się wszyscy na mnie mścić ;/ cholera jasna :(
 
reklama
Anika Hess cudownie że macie już lekkie objawy ;) to dla was teraz piękny czas; ) korzystajcie i cieszcie się z tej sytuacji kochane . Szybko czas leci...ja po porodzie teskniłam za swoim duuuuzym brzuszkiem ;))
 
kaiiina - trudna sytuacja. Skoro szef chciał się dogadać, to może zgodz się na to. Nie wiem też jaką masz pracę i na ile słowny jest szef o dalszym zatrudnieniu.
 
Kwiatuszek - encorton brałam jeszcze po punkcji, aż mi się nie skończył, ale jak masz np świeży transfer, to chyba bierze się go cały czas. Musisz też pamiętać, by zapytać lekarza o to na wszelki wypadek i jak się potem schodzi z niego, bo to steryd i nie wskazane jest skoncznie go z dnia na dzień. A ja tak miałam. Niby nic się nie stało, ale lepiej mieć to pod kontrolą.
 
kochane ciągle boli mnie brzuch i jajniki... czuje sie trochę nabita jest lepiej niż wczoraj ... od punkcji ciągle się ważę i waga stoi w miejscu...
kurde żeby to tylko ta hiprka nie była:(( obyy
 
reklama
Do góry