reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

ANIKA w dzień biorę nexpram, który podnosi poziom serotoniny a na noc valdoxan czyli psychotrop z którego właśnie schodze żeby nie brać go do stymulacji. A myślisz, że ten co podnosi poziom serotoniny tez może coś szkodzić?

Kaiiina ja będę chciała zamrozić chyba w razie czego jakby się nie udało co o tym sądzicie?
 
reklama
Hej Dziewczynki....u mnie Nic...takie doslowne...beta 1.25....czyli ujemna...Nie wiem co mam ze soba zrobic...tak doslownie.Brakuje mi sil i checi do czegokolwiek.Nie wiem czy sie jeszcze uda w ramach rzadowki...ile musze odczekac aby probowac...najchetniej zaczelabym juz!!!.Masakra...nie wiedzialam ze az tak to boli...
Witch zapytam tylko w którym dniu robiłaś betę? I to był zarodek 3 dniowy?
 
Witch pytam bo akurat dziś znalazłam papiery z przed 2,5 lat gdy pierwszy raz podchodzilam do ivf,zrobiłam progesteron w 7dpt ale jak to ja skusilam się też na betę i wynosiła tylko 1,92 a po dwóch dniach była 61
 
kwiatek z mrożeniem komórek to jest tak każdy ma do tego swoje osobiste nastawienie... :))
leki do stymulacji ja brałam fostimon 225jm i zapłaciłam za wszystko 29 szt.ampułek ok 110 zł.(na paragonie pisze że cena bez ref. była by 1500 zł) teraz leki są refundowane, ale wiem że dziewczyny niektóre płaciły więcej, zalezy jakim tez protokołem idziesz i jaki lekarz:))

Kochane więc w 4 komórkach widać ślad zapłodnienia.....;)) smutno mi trochę że dwa odpadły,:( no ale już tak bywa .. oby tylko podzieliły się do blastocysty te 4...
w pon. mam dzwonić o 14 na którą punkcja we wtorek...
w dodatku kierownik dzwonił i zwalił mi całkowicie humor....
 
Ostatnia edycja:
Kaiiina nie przejmuj się kochana ja też na początku miałam 13 komórek z czego zaplodnili 6 a tylko w 4 zaczęło się coś rozwijać do transferu miałam dwie blastocysty i dwie morule a dziś niespodzianka morulki się rozwinęły i mam jeszcze zamrożone dwie blastki :-) tak że głowa d o góry :-)
Kwiatek ja za leki płaciłam w sumie 500 zł szłam krótkim protokołem menopur i gonapeptyl oraz jedna ampulka ovitralu.
 
O pamiętam jak rok temu miałam podejść to zapisała mi też gonapeptyl
Kaiiina trzymam mocniutko kciukaski.

A jak ja idę 5 lutego na wizytę i to będzie jak dobrze pójdzie 4 dzień cyklu to od którego dnia się bierze zastrzyki?
Jejciu ale jestem przerażona bo to pierwszy raz i nie wiem dokładnie jak to będzie się odbywać czy często z pracy będę musiała się zwalniać czy będzie ok i wgl czy jakbym miała podejść do 3 zabiegów to czy się wyrobia do czerwca bo przecież potem wycofują co nie...
 
O pamiętam jak rok temu miałam podejść to zapisała mi też gonapeptyl
Kaiiina trzymam mocniutko kciukaski.

A jak ja idę 5 lutego na wizytę i to będzie jak dobrze pójdzie 4 dzień cyklu to od którego dnia się bierze zastrzyki?
Jejciu ale jestem przerażona bo to pierwszy raz i nie wiem dokładnie jak to będzie się odbywać czy często z pracy będę musiała się zwalniać czy będzie ok i wgl czy jakbym miała podejść do 3 zabiegów to czy się wyrobia do czerwca bo przecież potem wycofują co nie...
Kwiatuszku spokojnie ze wszystkim dasz radę nawet z praca;) tak do czerwca jest refundowane jeśli teraz się nie uda (ale wierzymy że za pierwszym razem będzie wysoka beta)to nie wiem czy będziesz musiała odczekać cykl może dwa zależy od lekarza,jeśli będziesz mieć zamrożone zarodki i podchodzisz do crio to potem możesz cykl po cyklu by najmniej w mojej klinice tak jest.
 
reklama
kwiatek1988 - leki są refundowane do 3 cykli (stymulacji), jak to wyczerpiesz to leki są już w pełnej cenie. Zależy ile Ci będą musieli podać leków, ale z refundacją to myślę, że zamkniesz się w 1500 zł. Jeśli idziesz krótkim protokołem, to np ja brałam zastrzyki już od 3dc.

Dziewczyny, a u mnie po usg wszystko ok. Maleństwo ma 1,9 cm, serce bije 175/min. Kolejne usg to dopiero prenatalne 23.02 i jeszcze 26.02, bo w lux medzie nie robią Pappa, więc idę gdzie indziej i usg też sobie machnęłam :D
 
Do góry