reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Witam dziewczyny :-)
Nie dawno wróciłam z kliniki mam 6 widocznych jajeczek ale baaardzo małe w związku z tym dostałam większą dawkę menopur z 75 na 150 jednostek. Następna wizytę mam w ta sobotę zobaczymy może będzie lepiej...
 
reklama
Hess trzymam kciuki za jutrzejsza owocna wizyte☺
OlaSzy fajnie, ze juz w domu ☺ zdrowiej ☺ powiem Ci ze z tym L4 to mimo wszystko jest problem - przynajmniej u mnie - niby dobrze bo wolne, ale z drugiej strony kota można dostac. Spokojnego wieczoru☺
 
Kate jak się czujesz? Mi się schiz udziela ;-)
Madziula przykro mi, źle się zaczął marzec pod kątem bet :-(
 
OlaSzy - no ja bym się na L4 nie nudziła. W domu zawsze jest coś do zrobienia. Poza tym na półce czeka na mnie masa książek :D

osa87 - nie martw się, jajka podrosną jak dostałaś większą dawkę. Kurcze, mnie musieli paść 300 jednostkami i teraz przy tej stymulce pewnie od razu przywalą mi z 225 jedn. Hiperka gwarantowana :(
 
reklama
Do góry