reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
A ja dziś dostałam swoje wyniki i invicty. I tak z 6 badań w 2 mam zmianę
embarrassed.gif.pagespeed.ce.U2gs3C4iui.gif

MTHFR/C677T mam T zamiast C
MTHFR/A1298C mam C zamiast A
baffled5wh.gif.pagespeed.ce.aA6MwztLt7.gif


Mam zbadać poziom homocysteiny w surowicy a o dalszą interpretację zapytam swoego dr bo nie rozumiem
eek.gif.pagespeed.ce.6B5TFgnLti.gif
poczytam wieczorkim na necie może coś znajdę chyba że ktróraś z was wie co to oznacza
sorry2.gif.pagespeed.ce.dMWp-sxVei.gif


Juz pytała kiedyś o ANA i ANA1 ale teraz maminne -czy jak wyjdzie nie w normie to mogę coś z tym zrobić czy tylko będę miała świadomość złego wyniku
confused.gif.pagespeed.ce.czZnOsaR0l.gif

Jutro zrobię podstawowe z krwi i mocz plus TSH a także homocysteinę, kwas foliowy i wit B12. Jak mi straczy kasy to jeszcze to ANA i ANA 1:confused2:
 
Jeszcze raz dzięki za kciuki, mam nadzieję że tyle łapek zaciśniętych zdziała cuda :tak::-D Nie macie pojęcia jaki mam stres :szok: ide zaraz pod prysznic, umyć łebek i do spanka (jak zasnę) ;) o 5 wstaję....Jak będę w stanie napiszę Wam jutro co i jak.
Gizas jak dla mnie to czarna magia...może nie jest źle, daj znać jak się dowiesz o co w tym chodzi.
 
Ja po wizycie ;)
Wszystko jest dobrze, szyjka nadal długa i zamknięta. Nie muszę już brać tego leku na skurcze bo ból w brzuchu minął. Młoda uciskala coś ewidentnie ;)
Kolejna wizyta za 3 tygodnie to będzie już 32 tc szok!
 
reklama
enni mocne kciuki zaciśnięte powodzenia jutro:-):tak:
A u mnie byliśmy w środę na wizycie u doktorka S był zdziwiony że się tak szybko widzimy nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji M dostał skierowanie na kariotyp ja na tarczycę i na cukrzycę tarczycy nie mam a cukrzycy jeszcze nie zrobiłam bo trzeba było być na czczo
na kariotyp troszkę poczekamy proponował nam przy kolejnym podejściu PGD ale musimy to przeanalizować bo jest to kosztowne
sprawdzał moje wyniki raz jeszcze wszystkie i są ok
komórki wszystkie się zapłodniły przestały się dzielić w czwartej dobie nie mogę zajarzyć o co chodzi z tymi oznaczeniami bo np.3c lub 4c to słabiutkie miała któraś z was takie może
Kasik zapomniałam napisać że bardzo się cieszę że u Ciebie i maluszka wszystko dobrze:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry