reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik, chodzę trochę, bo odleżyn można dostać:-D Tylko ja dodatkowo jestem osłabiona i głowa mnie boli, gardło i dlatego jak leżę to mi lepiej. ale mam nadzieję, że mi przejdzie, bo w sumie nie ma kto mnie bardziej zarazić. Moje miasto jest teraz rozkopane, więc nie mam za bardzo jak jechać rano na betę żeby się nie stresować, więc pojadę w środę - po 3 dniach powinna wzrosnąć o 114% tak?
 
reklama
to ja chyba nie pojadę do kliniki na serduszkową. A są jakieś wytyczne - tzn kiedy mam iść najlepiej na serduszkową? Też to się liczy wynikami bety? czy po iluś dniach? Bo wiem że byłyście różnie. A swojego nie zapytałam, bo nie planowałam iść do niego na serduszko.
 
Mimozama bardzo mi przykro z nami rażniej tutaj chyba każda zna smak rozczarowania trzymaj się.
Anuszka powtórz betę może akurat będzie dobrze trzymam kciuki bardzo mocno
Kasik jak tam u Ciebie masz jakąś mdłość :laugh2::-) pozdrawiam
 
KasiaMakaronik zero mdlosci i troche mnie to stresuje. Nie to, zebym chciala je miec ale sa typowym objawem ciazy wiec sie martwie.

Od godziny znowu plamie, bylo tez troche krwi ale malutko i takiej nie swiezej. Na wkladce czysto a w srodku teraz lekko brazowo. A juz tak sie cieszylam bo 4 dni byl spokoj. Dzisiaj naprawde sie oszczedzalam, bardzo malo pracowalam, dlugo spalam i szybko wrocilam do domu wiec to na pewno nie od tego. Moze ten cholerny krwiak sie oczyszcza, oby.
 
Kasok.. moze chcesz troszke moich wymiotow i mdlosci? ;-) oddam w prezencie ;-) hi hi .. na pewno wszystko jest dobrze.. jak pisala infinity ze do dzis nie ma objawow ciazy.. ;-)
 
Kasik na pewno jakaś pozostałość i się oczyszcza nie martw się:tak:wiesz co do mdłości to pewnie jeszcze przyjdą żeby tylko nie za mocno twój grosiu to już duży ,dobrze że się oszczędzasz ,nim się obejrzysz to już brzusio będzie widoczny;-):-)
 
reklama
KasiaMakaronik brzuch to mam juz od stymulacji i jest mi juz dawno ciasno w spodniach ale to dlatego, ze tylam przy kazdej stymulacji i po kazdej pare kg zostawalo. Do tej pory po prostu mnie cisnely i bylo ok ale teraz nie chce, zeby kropkowi bylo ciasno wiec musze rozpinac jak siadam ;) Jakos boje sie jeszcze kupic cos ciazowego.
 
Do góry