reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Chloe kochana to straszne uczucie tak sie bać i martwić. Ja nie spałam w nocy bolał mnie brzuch teraz jest lepiej. Mam nadzieje ze maluszki przyspiesza bo nie wyobrażam sobie innej opcji.
 
reklama
Hania - no ja jestem kłębkiem nerwów i nie wiem co robić żeby nie zwariować od tego ciągłego myślenia i zamartwiania się. Może faktycznie mamy tam jakieś leniuszki które dopiero się rozkręcą - nie wiem. Jak zapytałam doktora czy to nie za słabe tętno to powiedział że to dopiero początek i zobaczymy co będzie dalej także chyba wizyta za dwa tygodnie będzie bardziej rozstrzygająca ale ta niepewność mnie wykończy.
A Ty kiedy idziesz na wizytę?

Aaa... i doktor mi trochę zmniejszył leki bo miałam progesteron 390 ng/ml :szok:
 
Czesc Dziewczyny,

odnośnie jednostek przy wyniku bety to liczone jest 1/1 wiec nie ma różnicy.

Anulla, L47 pokazuje troszke wyzsze wartosci bety. Ale to nie ma znaczenia jak bedzie przyrost ;-) Ja pierwsze 3 wynik też miałam z L47.
 
Chloe ja mam wizytę w piatek. Tylko ze ja miewam dodatkowo lekkie krwawienia i plamienia wiec jest u mnie troche wiecej niepokojących objawów. Progesteron miałaś ogromny. Ja dostałam na cały tydzień dodatkowo zastrzyki z progesteronu ale będę dzielnie je znosić. Musisz sie uspokoić i nie myślec tyle. Nie da sie tego uniknąć ale postaraj sie. Ja oglądam tv i zajmuje czymś głowę. Naprawdę nic wiecej teraz nie zrobimy. Wiem ze to straszne ze nie można pomóc ale co zrobić czas jest potrzebny. Także trzymaj sie i czekamy.
 
Chloe chyba niepotrzebnie Was lekarz wystraszył, na tym etapie każdy zarodek zachowuje się inaczej. Ważne, że jest serduszko, może dopiero zaczęło bić i musi się ustabilizować. Kciukasy za leniuszka :-) Skoro Hania też ma taki sam przypadek to może tak się po prostu zdarza i niepotrzebnie się stresujecie, to na pewno nie służy kropkom. Będzie dobrze, MUSI być :tak:
 
Czesc Dziewczyny,

odnośnie jednostek przy wyniku bety to liczone jest 1/1 wiec nie ma różnicy.

Anulla, L47 pokazuje troszke wyzsze wartosci bety. Ale to nie ma znaczenia jak bedzie przyrost ;-) Ja pierwsze 3 wynik też miałam z L47.

Tylko u Ciebie w 8dpt ta beta była mega wyższa. Chciałam jechać za tydzień do lekarza, ale może się okazać, że jest za wcześnie i nie będzie widać pęcherzyka, albo będzie za mały. Nie wiem co zrobić :(
 
Anulla, bo ja miałam blaste 5 kl i ona wychodziła z otoczki wiec szybciej zaczeło sie wytwarzac BHCG. Choc ja nie wiem ale mam przeczucie że u mnie były 2 kropusie z tym ze jeden nie dał rady stąd potem zawirowania w przyrostach bety.Ja byłam u lekarza 17 dpt i przy becie 1880 był pęcherzyk i to całkiem dobrze widoczny. Tak wiec jak byś była 15 wrzesnia w klinice to mysle że juz coś powinno być widac.
 
Kotuska ja mam immunologa 15-tego na 15:30 więc gdybyś chciała się na chwilkę spotkać to ja chętnie :-)

Anulla 15-tego na pewno pęcherzyk będzie już widoczny, może też zarodek ale na serduszko raczej będzie za wczeście.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki
Czy pulsujaca szyjka i kłócie w macicy to normalne objawy. . . ?
Biorę raz lub dwa razy no spe i przechodzi na jakiś czas ale czy powinnam. . .
 
Do góry