reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Hejcia dziewczyny !! dzieki za mile slowa... jestescie kochane i nie zastapione !!

U mnie w zasadzie nic nowego, leze plackiem, nie wstaje... plamienia w poludnie byly, popoludniu bylo ich zdecydowanie mniej ale jeszcze byly... mam nadzieje ze mi szybko minął i wroce do domu... wole w domu lezec niz w szpitalu... a leze w szpitalu w ktorym pracowalam, wiec dziewczyny z oddzialu do mnie przychodzily dzis i pewnie kolejne wpadna na pogaduszki.. oraz byla moja oddzialowa... to milo z jej strony chociaz mam do niej uraz... Po poludniu wpadl do mnie maz, posiedzial troche zemna.. przyniosl mi pare rzeczy oraz lapka bym mogla ogladac jakies filmy itp.. i mam dostep do neta....
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif


Madzia słodki brzusio
1zIggET8dLQXapoHBAA7
ciesze sie ze wszystko jest dobrze...

Hania kciuki za jutrzejsza betę :tak:

enni ja przy crio bralam rano i popoludniu po 1 tabl encortonu :tak:

Milena jaki juz duzy kropek... :-)

Jazzabell super zdjecie...:tak:

Chloe tak mam dobra opieke, znam polozne i lekarzy... :tak: i nie nudze sie... bo wiekszosc osob znam... bo leze w szpitalu gdzie pracowalam na co dzien ...

Kotuska83 tak robili mi badania m.in progesteron - 80,2 bete - 47985 tys - to wynik z niedzieli, estradiol - 1970. morfologia, mocz itp.. oraz USG.. na usg 2 zarodki z serduszkami... tak sie ciesze ze uslyszalam dwa tzn 2 pikajace kropeczki oraz niestety pojawil mi sie krwiak... lekarz mowi ze to jest przyczyna moim plamien zywa krwia... mam lezec i nie wstawac z lozka...


Aaaa dzwonilam dzis do mojego lekarza u ktorego mialam sie dzis zjawic i ktory bedzie prowadzil moja ciaze.. powiedzialam mu co i jak.. powiedzial mi ze mam przyjsc do niego jak wyjde ze szpitala, przyjmie mnie bez kolejki...
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
enni encorton to steryd, nie bralabym na wlasna reke. Ewentualnie mozesz poprosic lekarza o recepte, zeby zwiekszyc szanse. Pozniej trzeba brac do 12 tygodnia ciazy i dopiero na podstawie wynikow powoli odstawiac. Ma sporo skutkow ubocznych i bez wskazan moze byc niebezpieczny dla plodu wiec nie ryzykuj sama.

Ja po wizycie troche uspokojona :) Karta ciazy zalozona, usg ok, nie slyszalam serduszka bo doktorek powiedzial, ze urzadzenie jest zbyt duzym obciazeniem dla tak malego plodu. Mowil, ze wystarczy, ze widac jak szybko bije (jego zdaniem okolo 160) i na tym etapie ma nam to wystarczyc. Mowil, ze wie, ze wszyscy na to czekaja ale lepiej, zebysmy sobie to darowali wiec mu ufam i widok szybko pikajacej kropeczki mi wystarczyl. Nie zapamietalam wszystkich wymiarow a ze zdjec jeszcze nie bardzo potrafie czytac wiec jak przestudiuje to jutro Wam napisze i wkleje zdjecie. YS 0,39 cm, CRL 0,54 cm, GS 2,42 cm. Dostalam skierowanie na prenatalne i rozne badania krwi i moczu. Zmniejszyl mi estrofem na 2x1 na 7 dni, pozniej przez 5 dni mam brac tylko 1x1 i odstawic calkiem. Lutke tez mi zmniejszyl do 3x100 mg dowcipnej i 3x2 podjezykowej. I acesan (odpowiednik acardu) tez mi zmniejszyl do 1 dziennie. Gabinet wypasiony chyba lepiej niz w Invikcie, bylam tam pierwszy raz bo wczesniej przyjmowal w innym miejscu. Opoznienie tylko 15 minut wiec super :) Jedyny minus to recepty chyba na 100% ale to sie okaze w aptece ;)
 
Olusia odpoczywaj dużo, będzie dobrze, najważniejsze, że już widziałaś zarodeczki z serduszkami :-) a jakie miałaś podane kropeczki i w której dobie?

Zastanawiam się, czy któraś kobietka z forum miała podana blastke 4CC ? ehh...
 
Olusia, masz dobrą opiekę tam i tyle osób cię pilnuje. Będzie dobrze. Oby krwiak zniknął szybko. I cudnie że są dwa serduszka :D gratuluję bliźniaków.

Kasik, super że jest wszystko dobrze i ten cudowny widok pulsujacej kropeczki ;) Teraz spokojnie i po mału ciesz się i chwal ;)
 
Madziu dziekuje :tak:to prawda jest mi lepiej bo znam osoby, przynajmniej wiekszosc.. po 20 wpadly do mnie dwie pielegniarki z mojego oddzialu, chwile pogadalam z nimi sobie... :tak:ciekawe kiedy bede mogla wstac chociaz do wc... czuje dyskomfort jak nie moge wstawac... ech..:-(

Kasik jeszcze raz gratuluje ;-)
 
Olusia musisz mieć najlepszą opiekę pod słońcem będąc w szpitalu, w którym masz tylu znajomych :-D wiem jak to jest w szpitalu. Choć jedna znajoma osoba i wszystko się zmienia. Trzymam kciuki by krwiak szybko poszedł precz. I gratuluję dwóch serduszek :tak:

Kasik jeszcze raz gratulacje :tak:
Magda piękny brzusio! a jakie fajne paznokcie :-D
Hania trzymam kciuki za jutrzejszą betę&&&&&&&&&&&&&&&

Enni sama nie wiem co doradzić z encortonem. W tym co napisała Kasik jest sama prawda, czyli że encorton nie pozostaje bez znaczenia dla maluszka, z drugiej jednak strony wiemy że wiele klinik przepisuje encorton w ciemno, nie wykonując nawet żadnych badań. Jeśli już, to radziłabym bardzo małą dawkę np 5 mg czy 10 mg... ale to już musi być Twoja decyzja. Mi też wyszło hashimoto w dziwnych przeciwciałach bo podstawowe TSH, FT4 i FT3 mam ok. Na to oraz na przeciwciała przeciwjądrowe biorę encorton. Później na pewno będziesz musiała przyznać się lekarzowi prowadzącemu ciążę do tego leku
 
Ostatnia edycja:
Kasik tak sie ciesze, ze widziałaś małego pikacza:))) cudownie. Juz sie nie zamartwiaj, bedzie pięknie.

Olusia, u Ciebie tez wszystko dobrze sie kończy - odpoczniesz i krwiaczek sie wchłonie. &&&&&&

graruluje Dziewczyny!
 
Dzień dobry dziewczynki. Krew oddana, ale nie mam wielkich nadziei. Rano jak wstałam zauważyłam taki przedokresowy śluz. Niby nie biały, nie czerwony trochę brązowy, taki dziwny. Sorry za opis, ale wiecie o co chodzi :) Już zwątpiłam. Wyniki po południu. Miłego dzionka.
 
reklama
Do góry