reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Mycha nie myśl o takich rzeczach, my po ivf po prostu szybciej wiemy o ciąży i dlatego wiemy też o wczesnych poronieniach. Kobiety często poraniają w pierwszych tygodniach i nawet nie wiedzą, że były w ciąży, Trzeba myśleć pozytywnie :tak::-)

Mam wiadomość od Heizy, była dzisiaj u profesora, wyjaśniła sprawę zaginionych komórek, które miały być zamrożone, widziała protokół w kompie, podobno były niedojrzałe, kasę mają jej oddać do 21 dni. Jutro ma do niej dzwonić koordynator w celu wyjaśnienia sprawy. Od 4 sierpnia zaczyna brać gonapeptyl więc już lada moment :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny niestety nie miałam czasu zajrzeć do was goście no i praca ,ale od jutra wchodzę na urlop i postaram się nadrobić zaległości
Kasik super że się powiodło trzymam mocno kciuki oby tak dalej:tak:
Kotuska ja mam transfer na 14.20 może się spotkamy :sorry2:
 
Magda z tego co pamietam to ty chodzisz do lekarza na NFZ prawda? Wiec niemozesz porównać z Prywatni wizytami innych co oni tam robią i w ogóle , na NFZ masz 3 USG w ciagu ciąży obowiązkowe reszta zalezy od lekarza niestety :/
Gizas walczyć trzeba do końca , nie wolno sie poddawać !!!! A co do podobieństwa dziecka z adopcji zarodka to sie ne przejmuj , upodobni sie do was z charakteru , nikt nie zauważy , nawet dzieci adoptowane tak mają :)
Kasik ja chciałam oddać do adopcji oocyty przy poerwszej próbie w invimedzie o nie chcieli a teraz w gamecie wzięli , czuli ze sie uda , oddałam 5 oocytow a i tak mam jeszcze 2 eskimoski wiec myśle ze sie cieszą
Ze maja oocyty od dawczyni której sie udało :)
 
Dw dopiero przeczytalam. Właśnie czuje się normalnie ale ja nawet przed @ nic nie czuje.
Gizas powtórzę się dr w bocianie powiedział ze jemu amh do niczego nie jest potrzebne. Nawet nie kazał mi robić
Kasik nieustannie &&&&&& :)
 
genna nie bierz do siebie tego co napisalam o dawczyniach, po prostu jak mialabym juz sie na to zdecydowac to chcialabym od dawczyni, ktora nie miala problemow z plodnoscia, wolalabym, zeby zrobila to dla pieniedzy. Wiadomo, ze nie zawsze kobieta podchodzaca do ivf ma problem zdrowotny, moze nie miec jajowodu lub problem moze lezec po stronie m ale tego biorczynie sie nie dowiedza. Wolalabym tez zamiast adopcji zarodka skorzystac z dawcy nasienia i adopcji komorki dwoch zupelnie sobie obcych ludzi. Wowczas spotkanie na swej drodze siostry czy brata jest znikome.
 
LIPIEC :

22.07.2014 Kotuska transfer
22.07.2014 KasiaMakaronik transfer
22.07.2014 Agulla podglądanko
22.07.2014 Magda wizyta u genetyka

23.07.2014 Kasik transfer
24.07.2014 Magda wizyta w klinice
24.07.2014 Milena wysoka beta
24.07.2014 Mycha punkcja
25.07.2014 Wanesska wizyta
25.07.2014 Syllkaa wizyta
28.07.2014 Mimozama wizyta i scratching endo
28.07.2014 DW wysoka beta
30.07.2014 Genna kolejne spotkanie z obcym

SIERPIEŃ:

02.08.2014 Marikka wizyta
06.08.2014 Medalikara badania prenatalne
11.08.2014 Kasik81 wizyta


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Kasik ja cie w pełni rozumiem ze tak byś postąpiła, zrozumiałe to dlatego cześć klinik bierze takie oocyty a cześć nie , chcieli to oddałam , a jak sie uda mi urodC żywe dziecko to tm bardIej plus dla nich bo maja od dawczyni której sie udało a Invimed ie brał bo wiedzieli chyba ze mają kiepskie labo i statystyki u nich kiepskie :/ tylko pytanie ile kos bedzie musiał zapłacić za moje oocyty jak oddałam je za darmo

Kotuska , Kasia makaronik kciukaski za transfery ;)
Kasik a dzisiaj bedą dzwonili jeszcze do Ciebie z invicty jak twoje maluchy sie rozwijąją czy dopiero prze transferem sie dowiesz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka!
Kciuki za dzisiejsze transfery &&&&&& :-)
DW super że masz mrozaczka :-D

Genna od Ciebie wzięli oocyty bo masz wykonane wszystkie badania w tym przede wszystkim genetyke. Dr W mówił mi kiedyś że nie biorą oocytów czy zarodeczków do adopcji od par które nie są gruntownie przebadane bo nie chce później odpowiadać za konsekwencje

Kasik cały czas o Tobie pamiętam gadając z Szefem Tym na górze :-)
 
Do góry