reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Jazzabel. U mnie w klinice lekarz po pukcji zaprasza na kilka słów i mówi ile pobrali. Zapladniają 6 najlepszych a w 2 dobie dzwoni embriolog i mowi ile sie zapłodniło ile przetrwało na jakim sa etapie rozwoju. Kiedy transfer.
Bocian Białystok
Wiem że dziewczyny dzień po punkcji same dzwonią do labo i dopytuja
 
reklama
Jazzabell to zależy od kliniki ale zazwyczaj na drugi dzień po punkcji. W niektórych klinikach trzeba zaznaczyć w papierach konsultacje telefoniczne z embriologiem, w przeciwnym razie dopiero w dniu transferu podają te informacje.
 
Kasik mnie nie codziennie bolały jajniki. Trzymam kciuki za wizytę :-)

Jazzabel co klinika to inny zwyczaj. Po punkcji lekarz do mnie przyszedł i powiedział ile jest pęcholi i jakiej jakości. W kolejnych dniach dzwonił do mnie i informował o zarodkach. Ja jestem w Gamecie
 
Magda ja w poniedziałek próbowałam sie dodzwonić do gamety o ten rachunek za mrożone oocytow i wczoraj pan embriologa odpisał na e-mail ze utrudniony kontakt z nimi bo sie przenoszą :) i właśnie od 21 lipca w nowej siedzibie bedą :)
Dziewczynki my właśnie wjeżdżamy na autostradę wec mogę sie troszke spóźnić:) rozumiem ze spotkanie pod Costą? Jak ostatnio z Kasik, wcześniej był coffe heven teraz jest to Costa, a na przeciwko jet stoisko Kruka z biżuterią :) do zobaczenia :)
 
Ja juz po pobraniu krwi, teraz czekam na anestezjologa. Spotkalam sie z KasiaMakaronik w przelocie :) niestety nie mogla poczekac bo M spieszy sie do pracy a na dodatek ma gosci w domu.

genna tak zbiorka tam gdzie ostatnio :)
 
udanego spotkania dziewczyny:)
Kasik, powodzenia na wizycie:) Ja podczas stymulacji w ogóle nie czułam jajników, nie byłam wzdęta i nie rozumiałam Waszych niedogodności z tego powodu, a pobrali mi 14 pęcherzyków, także będzie dobrze i na pewno nie popękały:)
 
Kasik ja przy drugim podejściu w ogóle nie czułam jajników, a za pierwszym razem jak balon , czułam sie strasznie , wie bez czarnowidztwa mi tu proszę bo zachowujesz sie jak nowicjuszka :D
 
reklama
Do góry