reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

jutro mam transfer 3 dniowego zarodka, znaczy lipa, pewnie są słabe i reszta się nie zamrozi :( ryczeć mi się chce :(
 
reklama
LIPIEC :

14.07.2014 Milena transfer
14.07.2014 Kotuska podglądanko
14.07.2014 enni wysoka beta

15.07.2014 mmm transfer
16.07.2014 KasiaMakaronik wizyta
16.07.2014 Kasik podglądanko
17.07.2014 Syllkaa wizyta pęcherzykowo/serduszkowa
17.07.2014 Medalikara wizyta
18.07.2014 DW transfer
21.07.2014 Magda wizyta
22.07.2014 Magda wizyta u genetyka
24.07.2014 Magda wizyta w klinice
24.07.2014 Milena wysoka beta
25.07.2014 Wanesska wizyta
28.07.2014 Mimozama wizyta i scratching endo
30.07.2014 Genna kolejne spotkanie z obcym

SIERPIEŃ:

02.08.2014 Marikka wizyta



Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Spotkanie trójmiejskie 16.07.2014 Madison Gdańsk
 
Ostatnia edycja:
Milena głowa do góry:) masz jednego w sobie maluszka więc pomóż mu pozytywnym mysleniem;):tak:

A u mnie beta 0.01 :no: ;( Dziękuję Wam bardzo mocno za doping i kciuki, niestety dupa blada. Te objawy to pewnie dobijająca się @. Nie wiem czy odstawić już dupka? no bo chyba już szans nie ma...:(
 
Ostatnia edycja:
Milena, spokojnie nie możesz się teraz stresować.

Mmm, trzymaj się i nie myśl tak. Będzie dobrze MUSI.

nie wiem... jakoś nie wierzę w podawanie 2-3 dniowych zarodków. to rzadko się udaje. pewnie robią to tylko poto, żeby dostać pieniądze za transfer... jak by dobrze rokowały to by je trzymali do 5 dnia :(
 
Mmm czuje się podobnie jak ty. Co jest z tymi komorkami :( musimy się trzymać.
W sumie to ja nie wierze że to już po i że może cos w sobie mam.
A ten blastus 3AA to dobry? bete myślę zrobić za 10 dni. Magda wpisz mnie proszę wtedy szybciej leci :p
 
A cóż to za czarny poniedziałek???

Enni tak bardzo mi przykro kochana :-(

Milena nie smutaj się, masz piękny zarodeczek pod seruszkiem (3AA baaaaaaaaardzo dobrze rokuje) i to jest najważniejsze, kciukasy za braciszka/siostrzyczkę, żeby został na zimowisku :tak::-)

mmm wcale nie jest powiedziane, że słaby, często podaje się w 3 dobie, ja nawet się zastanawiałam, że chyba raz chciałabym spróbować bo przecież gdzie jak gdzie ale u nas mają najlepsze warunki :tak:
 
reklama
Aha pecherza nie musiałam mieć pełnego wręcz mialam pusty. Wrócił mój dr jak go nazywa moj maz mruczek zawsze mnie tym rozbawia :) na koniec zalozyl noge na nogę i leżałam tak z 15 minut na tym nie wygodnym fotelu
 
Do góry