reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Anulla a moje AMH - jedno wynosiło 1,1 a następne badanie wyniosło 2 a mimo tego bardzo słabo się stymuluje. Być może to po stanie zapalnym, który miałam w szpitalu, być może po laparo, no ale Ty laparo z tego co pamiętam też miałaś. Po prostu organizm to nie matematyka i nie można niczego zakładać

Kasik też mam nadzieję, że Białystok Ciebie ominie. Już czas na nas, weteranki :tak:
 
Anulla ja tez miałam refundację. Mam wrazenie jakby bocian mial w dupie wytyczne nfz.Każda klinka inaczej. Jak to powiedział mój dr "... ja cię kwalifikuje a nfz - owi ja się będę tłumaczyć..."
Będę ruszać moje drogie. Ciekawe czy moj dr wrócił z urlopu. Dla mnie to dziwne ze u was kto inny transfer, Kto inny leki, kto inny punkcja.
 
LIPIEC :

14.07.2014 Milena transfer
14.07.2014 Kotuska podglądanko
14.07.2014 enni wysoka beta

16.07.2014 KasiaMakaronik wizyta
16.07.2014 Kasik podglądanko
17.07.2014 Syllkaa wizyta pęcherzykowo/serduszkowa
17.07.2014 Medalikara wizyta
18.07.2014 DW transfer
21.07.2014 Magda wizyta
22.07.2014 Magda wizyta u genetyka
24.07.2014 Magda wizyta w klinice
25.07.2014 Wanesska wizyta
28.07.2014 Mimozama wizyta i scratching endo
30.07.2014 Genna kolejne spotkanie z obcym

SIERPIEŃ:

02.08.2014 Marikka wizyta



Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Spotkanie trójmiejskie 16.07.2014 Madison Gdańsk
 
Milena, to fajnie, że bocian tak podchodzi. Szkoda, że nie wszystkie kliniki tak dbają o pacjentki. Gdyby on był bliżej trochę, to pewnie bym się przeniosła. Udanego transferu i krótkich dni do bety:)
Enni - kciuki za betę:)
Smerfeta ja miałam 3 laparotomie, więc wnioskuję, że dlatego moja rezerwa wynosi tyle ile wynosi i też słabo się stymuluję. Oby następna stymulacja była lepsza.
Kotuska, udanej wizyty:)
 
Enni kciuki zaciskam i tupie i tańcze za wysoką bete :-)

Milena kciuki za pierwszy i udany transfer :-) u mnie w klinice też wszystko robi jeden lekarz, choć wiadomo w czasie urlopu w razie konieczności trzeba iść do innego. W Gamecie najlepiej znam wiadomo mojego dr i dr Cz i oni też najlepiej mnie znają bo lubię dawać się zapamiętać przez moje dziwne przygody ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anulla ciesze sie ze nowy dzien nowe podejście do życia i naszej sytuacji :)
Enni sikacz sikaczem, a beta betą :) mi tez 9dpt sikacz o czułości 10 nie wyszedł a beta była ok 125 :) za to ten o czułości 25 pokazał bladzioche wiec jak widzisz test testowi nie równy :) kciuki
Dziewczyny fluidki przesyłam z rana ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry