reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Genna trzymam kciuki za super zapłodnionko &&&&&&& :-) Czyli pewnie jutro się dowiemy ile się zapłodniło.
A w ogóle fajnie, że można u Was zamrozić w 3 dobie, bo u mnie dopiero blastocysty mrożą, zresztą tak jest napisane w programie, że dopiero blastki mrożą. W sumie też jestem w Gamecie tyle, że w Łodzi, a Ty w Gdyni a inne zasady...hmmm...pozdrawiam:-)
 
Dzidzik to ze w 3 dobie to dla mnie zrobili wyjątek w razie co gdyby wskazywały na to ze nie dotrwa nic do 5 doby bo transfer dopiero w prYszlym cyklu , a ostatnio nic nie miałam mrożone bo były tak kiepskie, wiec dr uznał ze jak bedzie trzeba to raz zrobi
 
A w ogóle to mam pytanie do Was, czy Wasze kolejne cykle po nieudanym in vitro były inne? Np. się wydłużyły? Chodzi mi o kolejne, nie o ten pierwszy przy nieudanym, bo pierwszy, w którym miałam ICSI trwał normalnie 28 dni. A dzisiaj mam 26dc, przy cyklach 28dniowych, i zupełnie inaczej się czuję niż co miesiąc. Nie czuję się jakbym miała pojutrze dostać okres. Piersi zawsze mnie bolały od połowy cyklu, a teraz praktycznie nie bolą.
 
Genna, teraz rozumiem, to fantastycznie!:-) I oczywiście życzę żeby były bardzo dobre. Czytałam na forum novum, że ludzie tak mieli, że w jednej próbie same słabe zarodki, a w kolejnej już dobre...taka troszkę loteria. Zresztą ja w naszej 1 próbie też miałam 6 zarodków, jeden podany od razu, a reszta nie dotrwała do 5 doby (chociaż w 3 dobie były ok) i tym sposobem też nie mam mrożonych.
 
Dzidzik mam nadzieje ze te wszystkie suplementy które brałam pomogły bo brałam je od października , wiec szmat czasu a od ostatniego podejścia minęło 7 cykli , teraz odpoczne od tych całych witamin i w ogóle brania czegokolwiek :) nawet dr podarował mi Luteine :) podobno teraz do 10 dni powinnam dostać @ i muszę zjawić sie w 2 dc, wiec narazie na last minute nie jedziemy , może uda sie po tym 2 dc zeby zdążyć przed transferem , bo potrzebujemy odpoczynku i to na słoneczku :) na Egipt do mój sie nie zgodzi wiec cos innego ciepłego muszę poszukać :)
 
Genna, ja bardzo mile wspominam Turcję i Tunezję, chociaż np. Kreta teraz też mogłaby być fajna, byłam kiedyś w październiku na Krecie i było ciepło:-)
 
Genna nieźle naprodukowałaś jajeczek. Szkoda, że zapładniają tylko 6 ale szacun za oddanie do adopcji reszty komórek :tak::-) Co do odpoczynku to w Egipcie już jest upał a ciepło jest na Wyspach Kanaryjskich, z tańszych oczywiście Turcja i Tunezja. Polecam Turcję i hotel Utopia World :tak:
 
reklama
W Turcji juz 2 razy byłam , ostatnio 2 lata temu , na kanarach tez byliśmy , mnie tez kusi Tunezja, muszę sprawdzić Maderę czy jest tam juz ciepło :)
Kasik nie wyobrażam sobie zniszczyć komórek, ostatnio niestety musieliśmy te 2 zniszczyć bi klinika nie chciała ich, zreszta zobaczymy czy cos z tego bedzie.
 
Do góry