reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Misia dzisiaj nie idę. Muszę zrobić do szkoły 2 projekty i jak teraz nie zrobię To nie wiem czy w ogóle zrobię. A ten egzamin którego nie zdałam w czerwcu będę miała w styczniu więc teraz przez miesiąc będę rzadziej zaglądać.
My dostaliśmy jedną zabawkę na teraz, a druga na 2 lata. To sobie poczeka, pokurzy się.
 
Emol też takie mamy na 2 latka. I chodzik. Ale krzeselko trafione w punkt :) a słyszałaś że nasza silka plajtuje?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dzięki za podpowiedzi odnośnie Monopoly. Wybralismy edycję Świat i choć po otwarciu syn stwierdził że to najgorszy z jego prezentów to po jednej partyjce jest zachwycony :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza super te reakcje dzieci ;P
Jakby co to potwierdzam że stacjonarne w C&A dla dzieci kicha. Za to ja kupiłam dwie sukienki, nie wiem po co bo nigdzie nie chodzę :) będę najwyżej wystrojona chodzić na spacer :)

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tak to z dziećmi jest ;)
Mam ten inhalator co Ty :) I używamy :)
Ja co prawda w sklepie stacjonarnym nie byłam ale online zamówiłam bodziaki :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia byłam w Arkadii w c&a i tak się zawiodłam. Szukałam bodziaka na krótki rękaw bo po prostu czasami pod bluzę długi rękaw to za dużo a coś jednak powinien mieć ubrane. Nic nie było :(
 
Do góry