reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Ola W no sklepy stacjonarne w swieta zamkniete;D

Ps. W wiekszosc sklepow internetowych juz od wigilii wyprzedaze!;D

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola tak mówię o internetowym sklepie :) ja tam świątecznie sobie zamówiłam póki rozmiary są [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Maziajka fakt :D ale myslalam, ze po prostu taka inf jesy, a jutro dzien pracujący, wiec... ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Byłam na pierwszych wyprzedażowych łowach i polecam zajrzeć do Zara Baby, mają niezłe ceny i dużo ciuszków, przynajmniej na Marszałkowskiej, w c&a bez szału stacjonarnym, w h&m też niewiele przecenili, jeszcze zrobilam tourne pp Reserved bo mnie babka z Marszałkowskiej wysłała do Złotych, że niby oni mają kolekcję baby i co?! Nie mają i w końcu kurtkę zamawiałam wychodząc ze sklepu przez neta ale jest w super cenie parka
 
reklama
Kurcze a my mamy tyle ubranek ale może na 80 coś już kupię bo się przecież nie powstrzymam :) idę dziś oddać szczeniaczka uczniaczka, to może coś wybiorę w smyku i zajrzę do hm.
Emol idziesz na siłkę?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry