reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy :)

koreczek ja uważam że te spodenki sa bardzo fajne. Moja kuzynka stwierdzila że nie sa praktyczne bo drażnią pepek, ale on szybko odpada więc na początek śpiochy a potem te półśpiochy :)

landrynka te zielone spodenki i kaftanik i te fioletowe to pisało dla chłopcka i
S jak zamawiałam mówil ze ale to dla chlopca a ja mowie że no i co z tego, nigdzie nie ma napisane że dla chłopca a nie chce mieć różowych landrynek w domu ;)
 
reklama
nnatalie fajne zakupy :) ja mam na razie jeden kombinezon, na drugi czekam z allegro a 3ci licytuje w sumie nie wiem czy potrzebnie ale moja cena to 10 zł więc jak wygram to i tak dobrze :D
żabcia dobre zakupy, ja własnie już pomału myślę o butelkach, smoczkach itp i dalej nie wiem czy avent czy tt
 
A ja wierna Aventowi tylko kształt zmieniłam dla Okruszka :-) Maciuś ma te starsze a niunio będzie miał te nowsze :-)
TT jakoś mnie nie przekonują nie wiem czemu nie mogę się przełamać a są fajne promocje na nie.
 
żabcia ale zakupy...

Edit:
Natalie oj no... zielone to zielone... a co ty masz do landrynek:pPP
Słodkie i do tego smaczne... do ciuckania:p hehehe
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj przyszła błyskawiczna paczka ze sklepu Pati i Maks. Pudło ogromne, że mogłabym śmiało do niego wskoczyć. :) Wszystko ważyło 10 kg, a za przesyłkę kurierską DPD zapłaciłam tylko 15 zł. Jak wcześniej pisałam, jestem zadowolona ze sklepu, bo kontakt jest bardzo dobry - mail i telefon. Realizacja błyskawiczna. Ceny dużo niższe niż w normalnym sklepie, prawie hurtowe. Przy takich wielkich zakupach jednak wolę skorzystać ze sklepu niż Allegro, bo mam pewność, że się nie pogubię w zamawianiu. :)

Przyszły wczoraj:

- fioletowa wanienka Tega 86 cm (ma od razu termometr paskowy, ale wzięłam dodatkowo normalny) - 19,90
Wanna z termometrem Safari Tega - Wanienki i wiaderka do kąpieli • Pati i Maks

- stojak Tega do wanienki - 39,90
Stojak pod wannę 86/102cm DM-001 Tega - Stojaki pod wanienkę • Pati i Maks

- gąbeczka do kąpieli Mini pod maluszkowe plecki - 9,90
Gąbka - podkład do wanny Badum - Foteliki i maty do kąpieli • Pati i Maks

- suszarka do butelek i smoczków - 26,90
Suszarka do butelek 92400 KidsKit - Butelki dla niemowląt • Pati i Maks

- termometr kąpielowy "Stateczek" Canpol - 5,90
Termometr kąpielowy Statek 2/783 Canpol - Canpol - Termometr kąpielowy • Pati i Maks

- herbatka ziołowa Bocianek (na laktację) Medela - 7,90
Herbatka ziołowa Bocianek express 40g Medela - Herbatki • Pati i Maks

- wielorazowe majtki siateczkowe BabyOno - 7,90
Wielorazowe majtki siateczkowe 503 BabyOno - Majtki poporodowe • Pati i Maks

- krem Linoderm z alantoniną - 8,90
Krem z alantoiną 50ml Linoderm plus - Ziołolek - Kremy • Pati i Maks

- płyn do płukania Dzidziuś - 6,90
Płyn do płukania 750ml Dzidziuś - Pollena Ostrzeszów - Płyny do płukania • Pati i Maks

- wiaderko na tetrowe pieluszki - 16,90
Wiaderko na pieluchy Hippo 1801 OKT - Pojemniki na pieluchy • Pati i Maks

- kosz na zużyte pieluszki Angelcare + wkład - 59,90 + 27,90
Pojemnik na pieluchy Captiva AngelCare - Pojemniki na pieluchy • Pati i Maks

Wkład do pojemnika AngelCare Captiva - Pojemniki na pieluchy • Pati i Maks

- nieprzemakalne prześcieradło z gumką antyalergiczne - 29,90
Prześcieradło z gumką nieprzemakalne Bobas - Prześcieradła • Pati i Maks

- osłonki TT na sutki - 13,90
Osłonki na sutki 42301671 Tommee Tippee - Osłonki na sutki • Pati i Maks

Poniżej zdjęcia zakupów. :) Tata pomógł mi znieść pudło do pokoju w piwnicy, gdzie chłodno. Wolę chronić rzeczy (zwłaszcza kosmetyki) od tych upałów.

100_6311.jpg 100_6312.jpg 100_6313.jpg100_6315.jpg 100_6316.jpg 100_6318.jpg100_6319.jpg 100_6320.jpg
 

Załączniki

  • 100_6311.jpg
    100_6311.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 42
  • 100_6312.jpg
    100_6312.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 43
  • 100_6313.jpg
    100_6313.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 45
  • 100_6315.jpg
    100_6315.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 46
  • 100_6316.jpg
    100_6316.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 42
  • 100_6318.jpg
    100_6318.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 43
  • 100_6319.jpg
    100_6319.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 48
  • 100_6320.jpg
    100_6320.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Dziewczyny, pomocy!:-)

Wczoraj mój szanowny mąż wyszukał żonce wózek w groszki:
Wózek dziecięcy 3x3 X6 Zagma + fotel sam.+ pompa (3348884555) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A że ja retro babka, to te grochy mnie oczarowały...ale później zaczęłam się zastanawiać...co to za firma? Czy ten wózek będzie odpowiedni? Bo przecież kolory czerni i bieli nie są praktyczne...
Czy w ogóle spotkałyście się z tym oto modelem? i jeszcze ta cena...czy coś tak taniego może być dobre? hmmm...dużo pytań :)

My oczywiście już sobie wybraliśmy wózek, wszystko było ustalone a tu mężuś wyskakuje z czymś takim i mnie zastrzela na wejściu :-D
 
Do góry