reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :)

joanna- ja mam tę lampkę z loidla ledowa- jest super! tania i naprawdę faqjną pośiwate daje :) co do termometru...ja bym jednka chyba się niezdecydowała na no name...
rajani- fajne ciuszki:)
 
reklama
rajani bardzo fajne ciuszki :) A jaki rozmiar stanika kupiłaś? W gazetce są tylko 80B/ 85B/85C dziwne, że staniki do karmienia takie małe wystawiają
 
Ostatnia edycja:
Joanna też zastanawiałam się nad tym termometrem i poczytałam trochę opinii i są średnie, w miarę dobre opinie ma TECH MED (na allegro to jeden z bardziej rozchwytywanych termometrów) 118zł z przesyłką i chyba go kupię, bo opinie ma dobre...
A ja właśnie sugerowałam się opinią Die w sprawie tych lampek i wzięłam 2, ale myślę, że u nas też zdadzą egzamin :-D
 
Kamcia kupiulam 85C i jest naprawde duzy szczerze powiem, ja w tym momencie nosze 90D ale z push upem w sumie duzym bo takie staniki lubie i jak zmierzylam do siebie w sklepie to stwierdzilam ze bedzie dobry nawet jak piersi mi napecznieja :p
 
Rajani czyli 85 pod biustem jest na Ciebie dobre? bo ja też właśnie noszę teraz 90 i się zastanawiam czy te 85 nie małe będzie znaczy ciasne... ja niestety w lidlu będę dopiero wieczorem także w ogóle nie wiadomo czy cokolwiek jeszcze będzie...
 
Dobre. Tylko Nula ja kupilam ten fioletowy bo on ma te miseczki profilowane nie z samego materialu jak biale ktore sa tez. I maja z tylu nie na 3 lecz 4 stopnie regulacji te haftki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
o nie wiedziałam, że takie coś jest... ja zacofana jestem :D muszę sobie w takim razie zakupić bo 1 biustonosz mam ciasny właśnie pod biustem a miseczka dobra. Dzięki Asiu :)
 
Do góry