reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :)

Obiecałam, że jak tylko dojdzie tapicerka to napiszę co i jak... Bardzo mi się podoba, opłacało się kupić nową, bardzo fajnie zrobiona, pasuje idealnie, dodatkowo kupiłam osłonkę na nóżki (pasuje chyba do większości fotelików) i też uważam, że dobrze zrobiłam - 33zł,a przynajmniej wiem, że jesienią i zimą Ktosiek będzie bezpieczny i nie straszny nam deszcz ani wiatr :-)
Tu jeszcze przed założeniem tapicerki - Kaprys chyba chciał wypróbować DSC_0008.jpg A tak się prezentuje w pełni gotowości DSC_0015.jpgDSC_0016.jpgDSC_0018.jpg
A jeśli już jesteśmy w temacie zakupów - coś na uśmiech Kabaret pod Wyrwigroszem - Emerytura i Sklep - Mrągowo 2010_(360p) - YouTube
 

Załączniki

  • DSC_0008.jpg
    DSC_0008.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 43
  • DSC_0015.jpg
    DSC_0015.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 41
  • DSC_0016.jpg
    DSC_0016.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 37
  • DSC_0018.jpg
    DSC_0018.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 33
reklama
Dziewczyny...a jaką karuzelę kupujecie? Przy Patryku miałam Fisher Price Rainforest i uwielbiał ją...teraz nie stać mnie na taki wydatek, więc muszę kupić coś z niższej półki, ale wszystko wydaje mi się takie marne w porównaniu z tą pierwszą karuzelą:(
 
Dżaga właśnie nie znalazłam nic równie fajnego, bo większość karuzelek jest nakręcana, a mi nie widzi się wstawać co kilka minut i nakręcać...Ta z FP ma nie dość, że duże zwierzaki to jeszcze dodatkowo listki się ruszają. No cóż, cena czyni cuda.
 
Takhisis Oliwia tez miała tą karuzelę z FP i nic innego mi się nie podoba.
Wkurza mnie tylko fakt, ze ja zawsze z tych dobrych i dałam koleżanką to co miałam dla Oliwii. Jedne zwróciły inne niestety nie. Upominać się nie będę, bo nie lubię, ale szlag mnie trafia, ze znów wydam kasę na karuzelę.
Zastanawiam się tylko czy kupić tą samą czy z misiami i projektorem?
 
Ostatnia edycja:
No właśnie ja też intensywnie myślę nam tymi misiami z projektorem,ale naprawdę szkoda mi kasy. Teraz tyle pieniędzy poszło na uruchomienie kredytu, na wykończenie wydamy z 20 tys, bo sama robocizna 7...a na meble zabraknie...przynajmniej na część. Tak więc staram się oszczędzać na artykułach, które nie są niezbędne:)
 
reklama
my też pożyczyliśmy ale wróciła do nas ;] całe szczęście :p

EDIT:
Dziewczyny a może coś używanego znajdziecie bo jak widze są w bardzo dobrym stanie i atrakcyjne ceny... ja sama tez wystawie na allegro swoja karuzele ale to za kilka miesięcy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry