reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :)

Rajani jaka pojemna szafa :-D Nula podobno we wrześniu robią przeceny na AGD, więc jeśli możesz to może troszkę poczekaj? Ale w sumie teraz tak myslę, bo to Szwagier mi powiedział, czy może już pod koniec sierpnia nie będą robić wyprzedaży? Związane jest to z tym, że ludzie teraz mają inne wydatki typu "dzieci ida do szkoły", no i wiadomo zakupy odchodzą na drugi plan, a cena promocyjna ma ich przyciągnąć...
 
reklama
Dziewczyny to ja pochwale sie swoimi zakupami zamawiałam na allegro wszystko prócz ubranek wiec powstawiam linki :)

Łóżeczko ŁÓŻECZKO MATERAC KP POSCIEL11ELE PRZEWIJAK +GRATIS (3434036535) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. wzór 23 przewijak pomaranczowy


POŚCIEL ŁÓŻECZKO 2el pościel dziecięca poszewki 120x90 SUPER CENA ! (3418048546) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. wzór żyrafki bez i niebieska noc


kocyk ! Kocyk koc z aplikacją BOBAS 76x102 GRUBY NOWOŚĆ (3401452990) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kremowy

prześcieradła http://allegro.pl/przescieradlo-jersey-z-gumka-120x60-bawelna-i3418785108. bezowe i ciemno niebieskie

BUTELKI ZESTAW STARTOWY AVENT BUTELKI BUTELKA 260ml 260 (3460013028) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

WANIENIKA WANIENKA DO KAPIELI WANNA MIX KOLORY tanio (3435360784) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. pomaranczowa

WKŁADKA Fotelik do kąpieli-wkład do wanienki -TEGA (3459860263) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. różowy

Koszula do szpitala Koszula koszulka nocna ciążowa karmienia XXL / 3XL (3443720901) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. x 2 szt

co do ubranek to na chwile obecna 6 pułek w szafie zawalonych tesciowa wczoraj skonczyła prasowac jak zrobie zdjecie poprosze kumpele to mi wrzuci ze swojego kompa bo u mnie niestety nie ma dysku wymiennego:(
 
Ostatnia edycja:
Wiem, że już kiedyś był poruszany temat rozków, ale nie wiem gdzie szukać, więc szybciuteńkie pytanie: kupować rożek usztywniany czy nie usztywniany? Dlaczego? :-D Dziękuję z góry za wszyyyystkie odpowiedzi:tak:
 
pościel w hello kitty fajna.. choc z tym baldachimem to marny pomysł wiecej sie zbiera na nim kurzu :)
ja podpaski, podkłady juz kupiłam w sumie nie duzo mi zostało rzeczy do kupienia... :)

Możliwe, dlatego zawsze mogę go ściągnąć i wyprać, ale tak mi się podoba że po prostu muszę ją po urodzeniu położyć w takim łóżeczku z baldachimem :)

Rajani zawstydzasz tą szafką , wow

Mi zostały do zakupu przede wszystkim pieluchy, i kosmetyki dla niemowlaka... Myślę że zakupie to we wrześniu. Tak samo z resztą ubranek, bo musze wiedzieć ile Malutka będzie mierzyć. Ja np. po urodzeniu mierzyłam 61 cm :szok: i już niektóre ciuszki miałaby za małe... Także zobaczymy :-)

Jeśli chodzi o mnie to mam na razie dwa staniki do karmienia, plus jeden na noc bezszwowy, zakupiłam też gorset poporodowy, zobaczymy czy dam rade go nosić...
Brakuję mi tylko koszuli nocnej rozpinanej z przodu, i zastanawiam się gdzie kupić, chyba zostaje allegro
 
Ostatnia edycja:
Tosienka w rozkach niepomoge. Nigdy nie uzywalam, nawet tu w sklepach nie widzialam tego. Na oko jesli juz to kupilabym usztywniany, bo wydaje mi sie stabilniejszy dla kruchego cialka malenstwa.

Wszystkiego jeszcze nie mam,ale chyba to co niezbedne tak i poki co nie zamierzam wiecej kupowac. Jak cos jeszcze bedzie potrzebne to poprostu dokupie lub wysle meza. No i zlozylam liste w sklepie wiec niektore rzeczy mysle dostac jako prezent:-)
 
Rajani przygotowana już jesteś na maxa :)

Ja na razie zajęłam jedną półkę w szafce w kuchni, tam trzymam chusteczki,smoczki, laktator, art. pielęgnacyjne itp., planuje kupić pojedynczą szafę w której będzie kilka półek i stanie obok łóżeczka tylko czekam aż łóżeczko teść przywiezie żeby dopasować kolor

Iguana fajne zakupki! tez chyba kupie taka koszule do karmienia, dostałam dwie ale żadna się nie rozpina u góry :/

co do rożków to ja myślałam o usztywnianym ale może i Rajani ma racje chociaż ja do wózka mam już jeden gruby i jeden cienki koc a podusie chyba dokupię

patrząc na was to jestem daleko w tyle, myślę że we wrześniu się dopiero zaopatrzę we wszystko, cały czas wydaje mi się że jeszcze duuuuużo czasu :D
 
Tosieńko, ja kupiłam usztywniany z wkładem kokosowym. Wydaje mi się, że będzie stabilniejszy, ale wybór rożka to już indywidualna sprawa. :)

Mnie zostało jeszcze do kupienia kilka rzeczy w aptece do wyprawki szpitalnej, najważniejsze rzeczy chyba już mamy, no i zastanawiam się obecnie nad wzorem znaku informującego do samochodu na czas przewozu maleństwa:

DZIECKO W AUCIE / BABY ON BOARD + 2 PRZYSSAWKI !! (3442803162) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

DZIECKO W AUCIE / BABY ON BOARD + 2 PRZYSSAWKI !! (3442805717) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
reklama
Do góry