reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

mi tez sie wydaje, ze oslonki najlepsze ! i koniecznie czarne bo te kolorowe to nie wiem czy sie sprawdzaja w swojej roli ale jak dla mnie odpadaja - moj Artur nie chcialby robic placu zabaw z auta :laugh: ale juz sie lato konczy wiec mozna przelozyc ich zakup na nastepny rok :)
ja tez woze sama Ade z tylu w samochodzie - z nia siedzialam razem tylko moze 2 m-ce...

Pati swietny wozeczek - maly, skretny, poreczny i lekki ;D i ladny kolorek ;)
 
reklama
Pati wózio rewelka ;D ;D ;D

ja mam takie zasłonki na okno ale niezbyt to od słońca osłania :-[ :-[ :-[

Natalia
ja juz nie miksuje Mai - sama świetnie gryzie i ciesze się że nie kupiłam Brauna tylko Clatronika bo był bardzo dobry a tak wydałabym kase na kilka m-cy bojuz mi ni potrzebny ::) :p :laugh:
 
Asiu dla mnie braun to rewelacyjne urzadzenie ale ja uzywam go jako robota kuchennego bo nie mialam innego, a wiec sluzy jako mikser, miele nim mieso, scieram ziemniaki na placki i szatkuje cebulke a to tylko kilka przykladow tazkze tylko do papek dla Ady go nie uzywam - jest wart tych pieniedzy ;)
 
joeey pisze:
Asiu dla mnie braun to rewelacyjne urzadzenie ale ja uzywam go jako robota kuchennego bo nie mialam innego, a wiec sluzy jako mikser, miele nim mieso, scieram ziemniaki na placki i szatkuje cebulke a to tylko kilka przykladow tazkze tylko do papek dla Ady go nie uzywam - jest wart tych pieniedzy ;)

no ale ja pisałam tylko o blenderze i tak jak już kiedyś gadałysmy poprostu mi nie jest po trzebny do niczego a jak wam jest to pewnie lepeij kupic lepszy ;D
 
Ketsa, te kolorowe naklejki na szybe straszne dziadostwo ;) dostalismy taka z fotelikiem i nakleilismy, ale okropnie nam sie to niepodobalo. Pozniej kupilismy takie zwykle, niekolorowe roletki na okna, cos takiego jak te graco, i jest ok. Wg mnie to najlepszy wybor. Nie ma slonca to sa zawiniete i juz. Dosc dobrze oslaniaja przed slonkiem.
Doniu, tu Ci odpowiem z woziem. Jak przyszlam w piatek z pracy Oliwcia juz w nim smacznie spala na ogrodzie ;) Tez bylam nim podjarana, bardzo mi sie spodobal :) w sobote wyszlam na pierwszy spacerek i oczywiscie dopatrzylam sie minusow - glownie kola ;) nie ma to jak pompowane ktore wszystko pokonaja ;) - ale jestem bardzo zadowolona. No i stanelo na tym, ze w holu stoja dwa wozki - specerowka na wedrowki po rownej nawierzchni i stary wozio na specjalne okazje, np na ogrod :)
 
http://www.ramatti.pl/img_foteliki/kolory/Elegance Cappuciono_1138101860.jpg
My mamy taki kolor fotelika Ramatti
W rzeczywistości jest on zgnito zielony z brązowym (brzydki), przed zakupem nie widzieliśmy go na żywo, zamówilismy taki kolor :( no i kupilśsmy - ale pasuje nam do samochodu (mamy zielony wóz)

Osłonki - my stosujemy takie z Kubusiem Puchatkiem kolorowe, w 100% NIE osłaniają przed słonkiem.

Ja cały czas siadam z tyłu z Niśką (lub mąż). Kto by jej podawał zabawki, chrupki, picie? kto by ją zabawiał, rozśmieszał?
- tak jak Hanka
Niśka NIE śpi w samochodzie - jechaliśmy teraz na urlop 4 godziny podróż i ona NIE spała ani minuty :( najpier bawiła się, ogladała wszystko dookoła, interesowała się widokiem,a potem marudziła, szarpała zapiecie/pasy, chciała wyłazić z fotelika.

Paaricia - Wózek ma super kolorek, no i skłąda się na "parasolke" :) duży plus

 
Hej!
Pati - wózeczek bardzo fajniutki, a najważniejsze, że malutki, leciutki i fajnie się składa!

Natalia - ja kupiłam blender Brown z pakietem chicco specjalnie do butelek, z resztą chyba ci pokazywałam i używam go kilka razy dziennie, nie tylko do obiadków Miśki (bo gotuję sama), ale też do owoców, no i do np robienia surówek, czy mielenia mięcha na obiad. Tam jest też specjalna końcówka do mieszania kaszek i jakieś gadżety typu butelka do kaszki, szczotki do butelek, do smoczka, lejek do butelki z bardzo szerokim ujściem. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, że go kupiliśmy, bo jest rewelacyjny i bardzo wygodny. Nie zajmuje tyle miejsca co mój kombajn moulinexa, a co za tym idzie jest bardzo mało zmywania - ja polecam!
 
Hej dziewczynki!

Natchniona sukcesami Waszych pociech kupilam dzis nocnik. :laugh: Zwykly, tyle ze z oparciem. Narazie Atek sie nim bawi, ale od jutra zaczniemy proby. :laugh:
 
reklama
Do góry