reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

Agnesa pisz jeszcze raz do nich - nie daj się

Wanda
to kutro czytam o waszysz nocnikowych zmaganiach :p
i całej reszty
Magi ;) :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
no i bylimy na zakupach to skorzystałam z okazji ;) i się mogę pochwalić:

do oglądania i zabawy i wygodnego podróżowania:
dscf1709qp9.jpg


najlepsza pozycja do spanka chociaż nie widać dobrze na zdjęciu jak fajnie i sporo ten fotelik jest rozłożony
dscf1711gx4.jpg


i pośrednia pozycja
dscf1703nl1.jpg


A przy okazji nasuneły mi się pytania: czy wy dalej jeździcie z tyłu z dzieciakami czy już z przodu sobie siadacie a dzieciak sam z tyłu (oczywiście nie mówie o sytuacji kiedy jesteście kierownicami)

I czy któraś ma jakieś osłony od słońca i które są najlepsze bo jednak we wcześniejszych fotelikach buda była bardzo przydatna a tu trzeba coś wykombinować
 
Ja w sumie siedze z Maja - jak nie kieruje ale może juz przestane bo nienawidze jeżdzić z tyłu :p

a fotelik bajer tylko do naszego małego autka sie nie nadaje
 
Ketsa, fotelik fajoski, ale Maksio duuużo bardziej! No a fotelik z Maksiem to już w ogóle miodzio!

My w sumie mało jeździmy na krótkie wycieczki, ale krótko to mała posiedzi sama, no ale na dłuższą wyprawę (u nas zazwyczaj) to musi ktoś jej cały czas podkładac w rękę nową zabawkę co 2 minuty albo wodę czy chrupka. MOje dziecie - w przeciwieństwie podobno do większości - nie tak łatwo usypia w aucie... No a że ja zawsze za kierownicą, to tata się sprawdza na tylnym siedzeniu
 
Laseczki, postanowiliśmy kupić blender. Chodzi mi o taki w kształcie pałeczki. Czy mogłybyście mi coś polecić? Jakiej firmy i jakie dodatki i funkce są ważne?
 
ja dostalam blender od znajomych na parapetowke - i jest firmy X i jest srednio slaby :( chociaz nie mam porownania, moze kazdy ciezko miksuje male ilosci jedzonka :p

Asiu - no fakt :)
 
reklama


natalko... a opłaca się teraz kupować jak dzieciaki już niedługo same będą gryźć...? no chyba że nie masz zupełnie żadnego rozdrabniacza to wtedy może faktycznie się przyda... ja nie kupowałam tylko cały czas używam takiej końcówki którą dokręca się do robota ręcznego takiego do ubijania piany i świetnie działa
 
Do góry