reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

Co do oslonek na szyby to my mamy z mistrzostw swiata 2006 w auchan kupilismy za cale 5 zl i nie oslaniaja przed sloncem no moze w 2 % :p
 
reklama
Paula25 pisze:
:p nie wyczulismy momentu i jak przyszłąm to Kacperek aż zanosił sie z płaczu :

własnie tego się bałam zawsze ale mieliśmy balkon otwarty to bym ja słyszała ale potem jak juz kilk arazy się nie budziła to łatwiej było nam wyjść. Poza tym w tym budynku było wszystko tak nieszczelne żę coś okropnego sciany to chyba z 1 cm ::) ::) ::) ale plusem było to że bym na pewno słyszała Maję ;D
 
kupilam dzisiaj te Huggies zielone z promocji w makro rozm.4 wyszly mnie po 48 gr sztuka ale jakies takie sztywne w porownaniu do pampersow zalozylam na noc zobaczymy co bedzie ;D ale maja fajne kubusiowe maluneczki ;D ;D

teraz mam magazyn plieuch w domu 5 jumbopaczek streczowych pampersow i 3 paczki huggiesow ;D ;D
 
Streczowe pampersy wreszcie doczekały sie oznaczeń na opakowaniu - nie trzeba będzie macać :)
A czy na stałe? Chyba tak, skoro tak rozreklamowane w mediach...
 
na stałe

ja tez miałam te huggiesy kupić ale stwierdziłam żę moga być za małe za niedługo i kupiłam streczowe pampki bo wole chyba jednak sa miększe i bardziej rozciągliwe i przede wszystkim ze ta wilgoc w żel sie wiąże mi pasi
 
Gabi ja tez mam niewiele mniej ale tyle to by mi Bartek nie dał kupić powiedziaby żę oszalałam i zanim wykończe to Maja juz na pewno sikac nie będzie w pieluchy :laugh: :laugh: :laugh:

Mam zapas 2,5 jumbo packa Huggiesy duże + 50 % gratis i paczke rossmanów bordowych ale juz się nie mogę doczekac ich końca :p
 
reklama
Do góry