reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

***Zakupy***

reklama
a basenik w ogóle jest super, nawet mojemu mężowi sie spodobał ::), widziałam ze jak go kupowałam to nie był przekonany co do konieczności tego zakupu, chociaż nie protestował (on z reguły nie protestuje jak ja coś kupuję ;D ) ale jak już go zobaczył w realu to był naprawdę zachwycony ;D ;D
 
Gochna, bosko sie Idunia prezentuje :) Prawdziwa wczasowiczka :) A jaka powazna i dostojna sobie lezy ;) Podoba mi sie ten basenik, juz kiedys na allegro go ogladalam, ale jeszce basenika mi tylko brakuje...istna graciarnia mi sie niedlugo tu zrobi ;)

Bartys sie ciesze ze jestescie zadowoleni :) Wyszlo na to ze kazda z nas ma inny kolorek :) Ja widzialam ten blekitny w sklepie, a nawet dwoch sklepach i dalabym sobie dynke uciac ze wykonczenia byly czarne... ::) Ale ja źleboda jestem to moze mi sie przywidzialo...
 
a ja tu sobie ponarzekam, ze mam juz opory przed kupowaniem jakichkolwiek sprzetow dla Stasia - te ktore mamy sa wszedzie, walaja sie po calej chacie, non stop na cos wpadamy, a to krzeselko, a to lezak, mata, zabawki tez sa wszedzie, taki maly czlowieczek a juz tak szybko obrosl w tyle gratow, a co bedzie jak sie drugie pojawi??? jak my sie pomiescimy???
 
Ana wózeczkek zarąbisty :) A tak sobie myślę, że nie przybędzie Wam wiele sprzętów, niż te które macie teraz dla Stasia :) Dojdzie tylko kilka nowych zabawek Stasia, bo te którymi bawi się teraz, zostaną przejęte przez siostrzyczkę ;)
 
u Nas tez nie ma sie gdzie ruszyc ::) tylko, ze ja regularnie pozbywam sie sprzetow, ktore sa coraz mniej uzytkowane bo narazie drugiej fasolki nie planujemy a i tak nie mieli bysmy nawet gdzie tego trzymac, takze sprzdalam juz karuzelke, opylam mate edukacyjna i mysle nad kojcem, tyle ze 10 lipca juz wyjezdzam i na miesiac to nie wiem czy kupowac bo chyba sensu nie ma... :( ::)
 
Kobietki z Warszawy, mogłybyscie polecic mi jakis sklep - sklepy w Warszawie, gdzie mozna zakupic sukienke do chrztu, w miare niedrogi??? Rozwinela mi sie konwersacja nt. temat z potencjalnym kupcem sukieniusi jaka wystawilam na allegro ;) Chciałam pomoc babeczce bo niezorientowana jest. Od razu pomyslalam ze na BB czegos sie dowiem ;)
 
reklama
Do góry