reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

***Zakupy***

to jeszcze ja sie musze pochwalic nowym nabytkiem http://calineczka.pl/sklep/product_info.php?cPath=63_31_287&products_id=5457

tez najpierw myslalm o Zappie, ale potem stwierdzilam, ze jednak nie o to mi chodzi. Glownie zalezy mi na niskiej wadze, skladaniu do jak najmniejszych gabarytow i wygodzie dziecka, zeby jednak mogl sobie spac w nim, no i porzadna budka. Z tego jestem mega zadowolona, dzisiaj bylismy pierwszy raz na spacerku i sie sprawdza. Jeszcze tylko domowie jesienia ochraniacz na nozki. A kolor wybralam niebieski :) Podobal mi sie jeszcze wozio Beatki i Cyprysiowej, ale jednak za ciezki.
 
reklama
a my wózeczka na razie nie zmieniamy, może na wiosnę za to przymierzam sie też do kupna kojca, co prawda Ida sie doskonale bawi na kocu rozłożonym na podłodze chociaz co chwile znajduje sie poza kocem ale jej to wcale nie przeszkadza, przeciez tak ciekawie jest pod stołem albo pod łóżeczkiem. tylko obawiam sie ze jak zacznie siadac a potem wstawac to pojawi sie ten problem co u Magi, dlatego chyba jednak zdecydujemy sie na kojec
 
Steffi my też mamy krzesełko Meggy :) Tylko to szaro-niebieskie :) A to, które kupiliście jest faktycznie ładniejsze niż na tych zdjęciach z allegro :)

Magi to wykończenie ( tzn nogi tego krzesełka ) nie jest czarne tylko granatowe :) Ja przełożyłam z leżaczka granatowe "ochraniacze na szelki" i teraz super się komponuje ;D
I miałaś rację, że będziemy zadowoleni :)
 
a to nasz najnowszy zakup ;D ;D ;D z wkładką oczywiście ;D i jak Ida wypada w porównywaniu wielkości ???
DSC00420.jpg
 
Nathalie,ana wozeczki czadowe :D ja narazie pozostaje przy moim wkładzie spacerowym, może zdecydujemy sie na podobna spacerówkę na wiosne, chyba że Weronika będzie sie buntowała jazda w wózku ;D
grochna super ten basenik, widze że parę dziewczyn go juz ma :p ile on kosztuje?? masz może linka to tego baseniku :p ;)

Co do chodzika to my niechcemy :p podobno jest niezdrowy dla dziecka, a mała jak ma sie nauczyc chodzic to bez tego tez da rade ;D chociaz moja szwagierka stwierdziła że jak mała bedzie jeszcze bardziej ruchliwa jak teraz to szybko zdecydujemy sie na chodzik ;D ;D zobaczymy ;)
 
reklama
Agnes ja dałam 40 zeta z przesyłką, właśnie tez słyszałam ze w makro mozna taniej ale ja mam do makro daleko, mógł mi go tata kupic ale bym musiała czekac az przyjadą z katowic a ja niecierpliwa jestem, chciałam już ;D ;D ;D chyba taniej niz Gabi dała nie znajdziesz na allegro
 
Do góry