reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

wroce jeszcze do krzesełek - my mamy plastikowe Alice i mam podobne zdanie do Nathalie i w tym naszym nie ma rozkladanego oparcia - ale teraz mysle ze to tak naprawde nie jest potrzebne - przeciez nikt nie rozklada sobie krzesla do jedzenia ani do zabawy a do spania czy relaksowania to raczej wykorzystać cos innego ze względu na tą nieprzewiewną bardzo zreszta praktyczna tapicerkę  ;) 

Klucha - masz rację - najwazniejsze zadanie takich krzeselek to wlasnie umiejscowienie dzieciaczka zeby mozna bylo go normalnie nakarmic - swoją droga strasznie nie podoba mi sie widok biegajacych rodzicow z lyzeczka za dzieckiem a potem z kanapką przy piaskownicy  :p - kultura przy jedzeniu musi być!
Mam nadzieje ze nikogo nie urazilam ale takie mam zdanie i już!
 
reklama
Karina podzielam twoje zdanie i dodam jeszcze widok dziecka przed tv i jego matka probujaca mu wepchnac cos do ust ::)
 
Mojego dziecka nie trzeba zachęcać, wręcz się dopomina z otwartą buzią, hahahaha. Ale faktycznie Klucha dobrze prawi, bo pewne reguły trzeba wpajać od początku.
 
Natalia ma identyczne krzesełko - nawet kolory. zapłaciliśmy 310 zł ( kupowaliśmy w sklepie). i też jestem z niego bardzo zadowolona. po jedzeniu Kamilka siedzi w nim nawet kilkanaście minut i się bawi. a ja wożę ją po całym mieszkaniu i dzięki temu moge coś czasami zrobić.
 
Magdamaj ja tez mam takie Jak Natalia tylko inny wzór nazywa sie Probaby i tez jestem zadowolona

Amelko dzięki tylko ty mnie nie olałaś ;) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
Kupilismy Zelmera bo własnie nam taki polecili a poza tym daja teraz 4 lata gwarancji to bardzo dużo. Malutki i zgrabny a ten worek wielokrotnego można dokupić do niego ale my mamy mało odkurzania to narazie nie bedziemy
 
reklama
ja mam taki

123543177
 
Do góry