reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

jesli chodzi o pałąk, to Miśke dzięki niemu właśnie kilka razy nie wypadła, więc chodzi mi głównie o to, szelki zapinam ale tylko na dole, jka zapnę te górne, to nie ma zupełnie swobody ruchu i marudzi. Poza tym na pałąku są zabawki i można wywalić stópki, to też trzymadełko, które sprawia, że wychylanie ciekawskiego łrbka jest bezpieczne. Ja uważam, że to konieczność, ale może niesłuszni - nikogo nie będę przekonywać, bo to subiektywne odczucie!
 
reklama
ziemzia zgadzam sie ! i zabaweczki mozna powiesic :) a swoboda ruchu to podstawa chodz oczywiscie Ade tez zawsze zapinam ;)
 
Ingusia też dzięki temu pałąkowi utrzymuje równowagę, gdy na przykład wjeżdżam pod krawężnik. W tej dużej spacerówce nie mieliśmy zamontowanego pałąka i Ingusia ciągle traciła równowagę i nie miała się czego przytrzymać z przodu. Gdy go zamontowaliśmy jest ok. Osobiście nie wyobrażam sobie wózka bez niego. Robię tak samo jak dziewczyny - przypinam tylko dolne szeleczki, żeby mała miała swobodę ruchu. Zabaweczki też przyczepiamy do tego pałąka.
 
Agnesa pod tym linkem wklejałam wcześniej wózek.
https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,9854.msg722013.html#msg722013
W tym wózku pasy nie krępują ruchów dziecka.
Ja zdania nie zmienie dla mnie pałąk jest zupełnie zbędny a powiedziała bym że cieszę się że go nie mam.
Argumentacja...
Mam większą wygodę z sadzaniem dziecka do wózka.
Julka nie ma się na czym wieszać, podciągać i nie ma na co wykładać nóżek( i bardzo dobrze).
 
Ja też mam już pomysł na zabaweczke na roczek, tylko nie wiem czy uda mi się zrealizować mój pomysł. Na razie to tajemnica, jak wypali to Wam powiem. ;)
 
reklama
Do góry