reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

My chodzika nie kupujemy po pierwsze dlatego, że nie jest zalecany przez rehabilitantów, ortopedów itd a po drugie z oszczędności. ;)

Co do chodzenia to mamy mały problem, ponieważ Ingusia jak staje, a wstaje coraz częściej, prawą stópkę wywija do środka i staje jakby na zewnętrznej stronie. Oczywiście zaraz ją poprawiamy. Mam nadzieję, że nauczy się dobrze stać.
 
reklama
Hej jeśli chodzi o wózek chicco - to ja w ogóle jestem zwolenniczką wózków tej firmy, natomiast uważam, że ten przedni pałąk jest bardzo praktyczny i ja osobiście bym z niego nie zrezygnowała, ale to kwestia gustu i potrzeb.

Natalia - ja też uważam, że to n9ic wielkiego, tylko musicie ją poprawiać, żeby utrwalała właściwy schemat stawania, na razie Inga staje jak potrafi i jak jej wygodnie, ja będziecie ją poprawiać to taką postawę sobie utrwali jaką jej narzucicie.
 
Sorbek fajne mebelki a jakie sa kolory jeszcze ??? szkoda, ze Ada nie ma wlasnego pokoiku - chetnie bym zaszalala i pokupowala jej cosik - uwielbiam wystroje wnetrz jak Gocha, a tak pozostaje mi wyzywac sie na ciuszkach bo z urzadzaniem musze poczekac  :(

buciki koniecznie z usztywnieniem na kostce, i tym zginaniem, co pisala Gocha  ;) chyba Bartek najlepszy ??? ja poczekam jak Ada zacznie chodzic i napewno kupie, nie wyobrazam jej sobie w domu butach, bamboszkach - tylko na bosaka lata - ewentualnie rajstopki czy skarpetki, a takie dekoracyjne butki typu adidaski czy papucie ubieram jej na wyjscia i to tez dopiero ostatnio bo cale lato byla na wyjsciach na bosaka latala lub czasem w skarpetkach  :)

bartys a wiec nie inwestuj w chodzik - lepiej tego pchacza kup co ma Ziemzia - jest super i dluzej posluzy  ;) Ada miala chodzik w Anglii - usiedziala w nim 10 min i juz chciala wychodzic  ::)

a chicco wozki sa the best ;D ale ja osobiscie wlasnie palak potzrebuje - tzn Ada go potrzebuje :laugh:
 
ja też nie wyobrażam sobie wózka bez pałąka

Joeey ja też buciki tylko na wyjścia nakładam (które po kilku sekundach są zdejmowane przez pewne ciekawskie dziecię - chyba tylko Super Glue by pomógł). a latem też zazwyczaj bose stópki lub w chłodniejsze dni skarpetki
 
Dla mnie palak w wozku tez jest bardzo wazny.

A butki na razie nosimy tylko "na wyjscia" jako uzupelnienie stroju. ale niedługo trzeba będzie wyposażyć Gabrynię w fachowe buty do chodzenia.
 
Czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć przydatność i rolę takiego pałąka ??? Julka siedziała w takim wózku a pałąk służył jej do podnoszenia się.
 
reklama
Do góry