reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

joeey ja jestem uzależniona ;) :laugh: :laugh: :laugh:

Gabi a jaki rozmiar kupiłaś bo znajoma była w jednym macro i powiedzieli jej że tylko jeden rozmiar jest w tej promocji Huggiesów ale nie zapytała jaki :-[ :-[ :-[

Wanda nie pytałas ale wyraziłam bo taka miałam ochotę :p
Wcale nie narzucam bo każdy lubi to co lubi i tyle kropka :p 8)
 
reklama
ja mam Aventowskie butle i jestem zadowolona, innych nie mialam to brak mi porownania, sa praktyczne do mycia - szeroki otwor, Wanda ma racje, czasem nakretka przeciekla, nad morzem chlodzilam Stasiowi mleko i sie dziwilam czemu nie lubi slonek mleczka ;D ale to jedna nakretka.

to ja jedna lubie pieluchy Happy??? Slawek wlasnie pojechal do Tesco, bo jest promocja.
 
Ana nigdy nie mialam pieluch Happy :p jak mi cos podpasuje to latwo sie przywiazuje wiec najczsciej siegam po Pampersy ;) a teraz ostatnio Artur przywiozl z Niemiec promocyjne opakowanie Pampow za 25 euro - 136 sztuk - to chyba tanio...
 
bardzo okazyjnie. Ja lubie Happy bo sa grube na tyle, ze nigdy nie przeciekna co non stoper zdarzalo sie w Pampkach lub Huggiesach, mialam dosyc, zawsze byl zlany niezaleznie jak ciasno go zapielam. I w Huggiesach drapaly go w udka szorstkie zapinki. Ale chce sie w koncu skusic na stretchki Pampers, od kiedy maja byc do kupienia??
 
reklama
magdamaj ja pisałam o happy ;) :laugh: :laugh: :laugh:

a poza tym własnie streczowe boczki które tak uwielbiam pełnia role gumek z tyłu ;D ;D ;D
 
Do góry