reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

Czy ma któraś z Was smoczki uspokajające Avent 6-18 miesięcy ?????
proszę wklejcie fotkę jak wygląda końcówka którą sie wkłada do buzi, bo nigdzie nie mogę znaleść zdjęcia pokazują same te plastikowe częsci, chce zobaczyć czy mają taką samą końcówkę jak NUK czy inną? bo Nuka Kacperek nie chce ssać.
 
reklama
ja mam cała kolekcję NUK-ow ;D ;D ;D
a Aventu nie lubie :p nic z niego nie lubie, butelki sa okropne i sie nie dokrecaja :p sa nieszczelne :p hehehe
 
Ja mam butelki Aventu i nie zamieniłabym ich na żadne inne nic mi z nich nie wycieka własnie a smoczek wystarczy przycisnać zatyczka i mogę wszystko w nich przewozić
 
ja używam chicco i bardzo polecam, zwłaszcza te smoczki kauczukowe w kształcie kropli - Miśka żadnego innego smoka nie tolerowała, a te po prostu kocha, taki smok kosztuje ok 10 zł, więc cena porównywalna, a jest naprawdę genialny.
 
my od początku używaliśmy Aventu i jesteśmy bardzo zadowoleni, przeciekała nam tylko jedna nakrętka to jej nie uzywamy a poza tym jest OK :) kupiłam Kacperkowi butelke z Canpola i nie chce z niej pić ::) ma też kilka innych od ciotki ze stanów i też leżą w szafce :p
 
ja tez Avent sobie chwale - najprostsze ale latwo je myc, super na wyjazdy, wszedzie sa dostepne smoczki w razie zmiany, szczegolnie lubie trojprzeplywowe i butelki sa czytelne jesli chodzi o ilosc ml :)

to prawda...nie ma u Wandzika wzoru smoczka Nuka, ktorego by nie wyprodukowali, cala paleta kolorow - Paulinka ma w czym wybierac ;D

w szoku jestem jakie zapasy pieluch robicie :o :o - ja jak mam dwie paki bo dostane od kogos to wydaje mi sie, ze strasznie duzo i na dlugo :laugh:
 
reklama
Do góry