reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

reklama
Co do chrztu, to ja juz pisalam. Ja bylam chrzczona jak mialam 14 lat i piorun mnie wczesniej nie zabil ;-)
My mala ochrzcimy, jak sie na raz nazbiera kilka innych rzeczy ;-) Tesciow mamy znad morza, przyszla chrzestna i rownoczesnie swiadka na slub z Londynu, wiecv jakos to wszystko musimy polaczyc. Ja bym chciala okolice sierpnia. Zobaczymy.....
Siedze dzisiaj jak na szpilkach, bo moze przywioza mi nowa kanape :-) Jak nie dzisiaj to dopiero w sobote ;-( Bo tylko w srody i soboty maja swoj transport ;-(
A od Mokolaja mam nowe firanki do duzego pokoju :-) Niezly prezent, bo potrzebuje az 15 metrow :-)
 
A mój Mikołaj podobno do Lulina zabłądził i prezent dla mnie zostawił mojej przyjaciółce. W piątek ma mi przywieźć. Ale coś czuję, że znowu nie mój rozmiar dostanę. Ostatnio wszystkie prezenty takie malusie dostaję (śpioszki, kaftanki :) )
 
A w sobotę idę na ślub cywilny naszej koleżanki i właśnie kombinuję co założe. Piotrek w garniturze a ja w sztruksowej sukience ogrodniczce?? Grrr... Może coś od koleżanki pożyczę jak się w coś zmieszczę....
 
Mi Mikołaj włożył 100 zł do buta ;D I oczywiście całość wydałam wczoraj na ciuszki! Smiać mi się bardzo chciało jak babka w sklepie powiedziała, że mogę wziąć do domu, przymierzyć dziecku i najwyżej wymienić :laugh: Bardzo się zdziwiła jak powiedziałam (odsłaniając kurtkę), że nie wiem czy mi się to uda ;D
Wczoraj wyprałam resztę ciuszków! Mój mąż idzie w czwartek na mecz więc będę miała czas żeby je poprasować i zrobić zdjęcia a potem pochwalić się Wam wreszcie moimi zdobyczami :)

 
A ja dostałam od Mikołaja koszulkę ciążową taką z dziurkami na cycunie aby było mi łatwiej karmić dzidzię...dostaliśmy też z mężem dużo słodyczy ;D
 
reklama
Ja powiem szczerze zakupów żadnych dla niuni jeszcze nie zrobiłam- brakuje mi trochę czasu, ale chyba już czas najwyższy. Nie przejmuję się bo większość rzeczy mam ze starszej córy, tylko trzeba mi je przywieźć od rodziców i uprać. Ale coś świeżutkiego dla nowego członka rodziny też musi być :). Mam zamiar to nadrobić w ten weekend.
 
Do góry