reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

Misia q zajrzyj koniecznie ja tam byłam i dostałam oczopląsu ,tyle wózków.
Zresztą są tam równiez łózeczka, przewijaki i różne akcesoria dla dzidziusiów ,mozna swobodnie pooglądac bo wszystko jest na duzej powierzchni.
Pozdrowionka :)
 
reklama
Ida właśnie tam wczoraj byłam :) całkiem niezły wybór mają :) ale miałam mało czasu więc wózkami nie jeździłam po sklepie :p oglądnęłam też co tam dla dzieci mają eh, buciki takie tyci tyci mi się strasznie podobają :) :D ale kupie jak juz będę wiedziała co noszę w brzuszku :)

yeeeeee :) aż mi się chce żyć jak pomyślę że będę mamusią :) :D
 
Byłam w sklepie, poprosiłam o złożenie wózka - i choć pani na mnie wyjątkowo krzywo patrzyła zapytałam, czy mogłabym przejechać wózkiem do samochodu i zobaczyć czy wejdzie do bagażnika. Owszem, wchodzi, ale tylko na sztorc, więc półki nie będzie. I trzeba wyciągać gondolę i siedzisko :(
 
Ale chociaż masz Iza jakąś orientacje czego szukac trzeba pytac i prosic wedlug
hasła klient nasz pan i niech się ludzie nie dziwią ciężarnym w końcu wózek to nie mały wydatek
lepiej wiedziec co i jak!!
 
cześć kobietki kochane własnie czytam to co napisałyscie na temat zapachów ja tez jestem z lekka przeczulona na niektóre ale nie jest tak zle jak myslałam:) a teraz z innej beczki piszecie,ze czesto zmieniacie wkładki ja tez robie to dość czesto czy myślicie ,ze to jest normalne ze wydzielamy taka dość spora ilość wydzieliny ?i mam jeszcze jedno pytanie czy tez macie problem z oddawaniem moczu /bo u mnie on jest strasznie skąpy i tak delikatnie leci tak tyci tyci....
 
Ja z siusianiem nie mam problemu widocznie Wasza dzidzia gdzieś sie na pecherzu ułożyła mamie ;)
a co do zmieny wkładek to normalne w ciąży podobno ja teraz od kilku dni mam spokój z tym trochę
przystopowało ale wcześniej było baardzo dużo tego!!
 
Basia zawsze miałam mocny sik z dobrym ciśnieniem a dzisiaj nie wiem co się dzieje :) dokładnie tak jak ty opisujesz tak ja mam :)

ale mnie korci żeby już wstawić łóżeczko... tak jakoś pusto jak ten kąt taki zawalony gratami stoi :) eh... :)
 
Misia a macie juz kupione łózeczko ja jeszcze nawet o tym nie myśle (ale oszukuje ;) )
Już nawet mam wybrane ;D a jaki rozmiar macie 120x60 czy 140x70???
 
reklama
Basiu - ja po przeczytaniu wypowiedzi dziewczyn i jakiegoś poradnika uznałam, że wszystko ok z tą wydzieliną - byle była biała lub lekko żółta  to ok - też tak mialam ale już przeszło.

Co do małej ilości siusiu - to jeśłi nic cię przy oddawaniu moczu nie boli i nie piecze to znaczy, że dzidzia Ci uciska na pęcherz i dlatego często biegając malutko moczu jest - no tak mi się nasówa z mojej obserwacji na sobie ;D Posiedź dłużej na kibelku i delikatnie zmieniaj pozycję siedzenia to może dzidzia się przekręci i nie będzie tak uciskała - ja tak miałam jakiś tydzień no coś koło tego. ;D
 
Do góry