reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

Mi się wydaje, że szczególnie właśnie JA cała śmierdzę ;D

Ale przecie wszystko ok, tylko właśnie te majtusie na brzuch, które kupiłam ostatnio w niedzielę i nosiłam je dzisiaj w pracy jak się okazało są dla mnie koszmarne. Po prostu ja w takich nie potrafię chodzić, zawsze przed ciążą w zwykłych stringach koronkowych chodziłam, zawsze, codziennie, a te niestety na brzuszek włażą mi w pupę ;D

Ale też muszę przyznać, że muszę się chyba do nich przyzwyczaić, bo wkładka do stringów jak wiadomo jest dużo mniejsza.. i dużo mniej chłonie.. no i nieraz zdarzy się, że mam przemoczoną wkładkę... i chyba czas się zacząć do zwykłych przyzwyczajać..
 
reklama
Co do zapachów to "polecam" katarek. Od kilku dni nie czuje zupełnie nic, no oprócz bolacego od smarkania noska. No zreszta jak tu cos czuc jak sie oddycha buzią. Ale wyczulenie na zapachy i tak jakby zelżało. A w tej ciąży i tak jest sporo mniejsze, bo z Matusiem to nawet zakupów w sklepie nie mogłam zrobic bo wszytsko smierdziało
 
A ja polecam wiecznie zapchany nosek... ;-)
Sama nie wiem z jakiego powodu... jakos tak... niby w ciazy to norma, ale.... ja w takim razie przez pol zycia w ciazy jestem ;-)
 
Ja jeszcze nie mogę przetrawić jak się kobiety wyperfumują zbyt obficie - boshe...... no wtedy to już koniec - zwłaszcza gdy jest gorąco na dworzu to już totalna porażka ;D
 
Oj tak Rybka a jak keszcze usiąda koło ciebie w autobusie :( Ja to sie nawet raz przesiadłam bo juz nie mogłam. ciekawe co sobie pani pomyslała ;) pewnie poleciała do domku sie umyć, bo o zbyt intensywnym zapachu to raczje nie pomyślała
 
Ida też chciałam kupić Implasta ale w sklepie nim troche pojeździlam i szczerze 3-kołowiec super
ale 4 kołowiec juz gorzej chodzi no i jest naprawde duży a przy tym nie jest zbyt lekki taki masywny jest raczej!!
 
dzięki dziewczyny
Myślę że rzeczywiście zrobię rundkę po sklepie i się przekonam,osobiście sprawdzałam ROANA MARITĘ i jest leki ,ma duzą gondolę co dla mnie jest wazne bo nie wyobrazam sobie aby mój dzidziolek gnieżdził się w jakiejś ciasnocie :),
ma fajną spacerówkę imożna na nim montować fotelik na specjalnym stelażu i jest lekki , fajnie się prowadzi, ja polecam
jest on tu www.urwis.com.pl/roan_marita.html
 
reklama
Do góry