reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:):)

A ja bylam wczoraj u lekarza i pani doktor oznajmiła mi, że do listopada raczej nie dociągnę. Skróciła mi się szyjka i trochę zmiękła. Dzidziuś mocno prze na dół. Więc ja już raczej wszystko mam. Kołyskę trzeba złożyć, pościel wyprać, uporządkować komodę i czekać...
 
reklama
Chciałabym też usłyszeć, że do listopada nie dociągnę :-) Jednak jak leków mi pani doktor nie odstawi wcześniej, to może się okazać, że faktycznie dzidzia przyjdzie na świat dopiero w grudniu :-( No nic, dzisiaj idę do lekarza to się dowiem może czegoś.
 
No hej dziewczyny :) to chyba moj pierwszy post tutaj wiec jestem z Plocka i od lutego czekam na mojego Arturka kochanego:p. Pierwszy termin to 12 listopada ale teraz to juz raczej 25 pazdziernika wiec coraz blizej i coraz bardziej sie skraca, zobacze co teraz lekarz mi powie jak bede na USG. ja zaczelam wszystko dla maluszka kupowac dopiero w tym miesiacu gdyz mialam ciaze zagrozona i mnostwo problemow z nia, tak wiec by nie zapeszac nic sie nie kupowalo. teraz mam juz wozek i mnustwo ubranek, a dzisiaj wybieram sie z mamą moją do sklepu po rozne rozniaste kosmetyki dla Arta i ogólnie porozglądać sie :) teraz biore fenoterol na podtrzymanie dlatego wiem ze nie urodze, ale jak odstawie to juz bede chyba siedziec w domu i sie bac ze juz zaraz moze sie zaczac :p

Pozdrawiam was serdecznie:)
 
Witamy nową koleżankę!!
Trzymam kciuki za "donoszenie" :) Niezależnie od tego czy urodzisz w październiku, czy w listopadzie-zaglądaj do nas!
Kobitki, ja bym jednak nie czekala z zakupami na przysłowiową ostatnią chwilę. same wiecie, że nie wiadomo, kiedy przyjdzie nam rodzić, a nie każdy chłop, mama, czy przyjaciel sprosta naszym oczekiwaniom co do kupna rozmaitości dla naszych pociech.
Odwiezdiła mnie dzisij holenderska koleżanka i zdziwiona pytała, dlaczego mam ochraniacz na łózku dla dziecka. Wg tutejszych reguł może się przytulic buzią i udusić. Muszę przyznać, że słyszałam to o poduszce, bądź kołderce, ale w życiu o ochraniaczu na szczebelki. Kurcze, dziecko musiałoby jak glonojad się przyssać, a to chyba nie jest możlwie, szczególnie podczas pierwszych tygodni. Co Wy na to? Macie zdanie na temat poduszek, kołderek i innych??
 
a jeszcze sie Wam pochwale na dodatek ze bylam na zakupach i mam juz lozeczko i posciel jasno niebieska taka przesliczna i oliwke mydelka i pampersy pierwsze i kocyki... moj maluch bedzie caly na niebiesko wszystko ma w niebieskich kolorach :) to teraz siedze i tylko sie podniecam tymi wszystkimi nowosciami ale to chyba normalne i napewno kazda z Was tez tak miala :) Pozdrawiam serdecznie!!!
 
Czarna witaj! MAsz racje z tym "podniecaniem" ja kazda jedna rzecz w raczkach po 10 razy mialam i sie przygladalam i wyobraznia mi dzialala jak to sobie dzidzie ubieram albo jak to sobie dzidzia w tym wyglada :)
Pola a co to za bzdety? mowisz o bumperze- poduszeczce przyczepianej na okolo lozeczka takiej ze sznureczkami? jesli tam to w stanach bez tego do lozeczka dzidzi nie klada.... ach i jeszcze mowia ze materac musi byc wielkosci lozeczka i ze szczelina pomiedzy nie moze byc wieksza niz szerokosc 2 palcow.
wiecie.... ja mam 68 dni i wcale bym sie nie obrazila jesli mala zdecyduje ze chce na ten piekny swiat ze 2-3 tygodnie wczesniej. podobno sex w poznej ciazy pomaga wczesnemu rozwiazaniu :D
 
Witaj Czarna Mamba ( moja MAma pochodzi z okolic Plocka, strasznie podoba mi sie to miasto ). Zakupy dla bobaska to faktycznie przyjemnosc, czlowiek przestaje myslec o sobie.

Pola nie czytalam nigdzie statystyk, zeby smiertelnosc bobasow wzrosla w zwiazku ze stosowaniem ochraniacza na lozeczko :-) , nie dajmy sie zwariowac. Masz racje musialby sie totalnie przyssac. Rownie dobrze moze sobie zarzucic kolderke na glowe wierzgajac nogami i tez sie udusic. Apeluje polozmy dziecie na golym materacu:tak:
 
reklama
Cynamonka i Monika- i to rozumiem. Właśnie, nie dajmy się zwariować :)
Monika, mi z jednaj strony podoba się, ba, nawet marzy, żeby córka urodziła się 22. Ja właśnie dziś mam urodziny :) Tez 22, tylko 09. :)
A z drugiej strony, trochę wcześniej,.,,kuszące...
Cholera, Ty masz jeszcze ochote na sex?? zazdroszczę, znaczy w imieniu mojego męża. Ja się czuję jak słonica, jęczę (bynajmniej nie z rozkoszy) i wcale nie czuje się sexi...
POnoć masowanie brodawek, czy tez drażnienie sutków powoduje skurcze macicy. Myslę, że spróbuje jak się tylko zacznie poród żeby go przyspieszyć. O, mam myśl-możeby tak użyć odciągacza do pokarmu... ;)
 
Do góry