reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:):)

Pola szkoda ze takie ciezkie- przeslalabym z USA bo tu wprawdzie nie nowe ale za to za 40 zieolonych. (wczoraj widzialam na craiglist za 50 identyczne jak moje....dalej taniocha)
 
reklama
dziewczyny dziś dotarała do mnie chusta którą wylicytowałam, jest ok, tak jak obiecywał sprzedawca nieużywana, pierwszy gatunek, nawet opakowanie oryginalne z instrukcją obsługi, jestem zadowolona, zaoszczędziłam jakieś 60-70 zł. Lucyann jeszcze raz dziękuję za podesłanie linka do aukcji
 
Goralka alez prosze ciesze sie ze Ci pomoglam..to mile
widzialam fajne foteliki dla mam karmiacych takie na polskie realia ale tylko nowe za 650pln moze jak nie pojde do pracy i bede karmic cycem dluzej to sobie taki strzelimy... ::)
 
Pola ten fotel byl w sklepie a nie w necie wiec linka nie podesle ;D ale mial bujany podnozekdostawiany do fotela taki dwu czesciowy byl ratanowy z poduchami ::)
 
Wiem, że w Niemczech w IKEA są fajne bujane fotele za 40 Euro ( 160zl). Niestety bez podnóżka. Nie wiem, czy dostępne tez w polskiej ofercie. Sprawdzę.
 
Lucyann-to pewnikiem taki sam :)
Cynamonka-sam fotel nie da tego, co z podnóżkiem. Tak mi się wydaje. Nóżki wyżej-odpoczną, a niziutko będą wyglądały jak moje po podróży (przypomnę-zupełny brak kostek ;)
 
Ja juz moj testowalam. Smiesznie sie siedzi- jak stara babinka ale musze przyznac ze ktos mial genialny pomysl bo wygodnie! Raczki fotela sa dosyc wysoko wiec latwo bedzie mala trzymac do karmienia.
Sluchajci znajoma powiedziala mi ze powinnam nabyc pack and play- takie przenosne lozeczko z osiatkowanym miejscem do zabawy i miejscem do zmieniania pieluch. no to nabylam cudo za 35$ uzywane.... i poza tym ze po zlozeniu w torbe nieco ciezkie dziadostwo to chyba miala racje. nie bede musiala latac do gory zeby zmienic pieluszke, a jak mala zacznie wstawac to bedzie miala "plac zabaw" bezpieczny i blisko.... no i moze brac drzemki kiedy mama gotuje :) 3 w 1 ....
Juz wymyslilam ze bedziemy z tym jezdzic do dziadkow!

oto fotka....






 
reklama
Masz rację. Też myślę, że to się przydaje. Nam, co prawda, dorzucili do pokoju dziecinnego box gratis, ale taki drewniany, okrągły. A i tak myslimy, żeby to kupić, bo wygodnie gdzieć z tym pojechać :)
 
Do góry