reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Dzięki dziewczynki.
Zuza też się wspina ale jesteśmy teraz bardzo na etapie ksiażeczek do kolorowania i naklejania naklejek i Zuza bardzo lubi rysować a w krzesełku tym do jedzenia nie chce siedzieć, więc stoi to bidne dziecko przy ławie i się męczy. Myślę że będzie stoliczka używać w celach w jakich jest stworzony:) przynajmniej mam taką nadzieję:)

Poza tym podoba mi się nawet łózeczko do kompletu: ŁÓŻKO JUNIOR (1329555776) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Dzięki dziewczynki.
Zuza też się wspina ale jesteśmy teraz bardzo na etapie ksiażeczek do kolorowania i naklejania naklejek i Zuza bardzo lubi rysować a w krzesełku tym do jedzenia nie chce siedzieć, więc stoi to bidne dziecko przy ławie i się męczy. Myślę że będzie stoliczka używać w celach w jakich jest stworzony:) przynajmniej mam taką nadzieję:)

Poza tym podoba mi się nawet łózeczko do kompletu: ŁÓŻKO JUNIOR (1329555776) - Aukcje internetowe Allegro

Agatkas, to na pewno jest trafiony prezent...My Julci w czerwcu kupiliśmy stolik i krzeseka w Ikei i ona uwielbia tam rysowac...ma taki swoj kącik i moja nigdy na niego nie weszla, oby nie wchodzila
 
A my zakupiłyśmy na Mikołaja stoliczek z krzesełkami:) taki czerwony: STOLIK Z KRZESEŁKAMI , PRODUKT POLSKI (1329555477) - Aukcje internetowe Allegro Z babcią na pół się złożyłyśmy:)

Stolika z krzesełkiem to bardzo przydatna rzecz. My mamy takie krzesełka ze schowkami.

U nas mikołajki bardziej symbolicznie. Martynka dostanie grę komputerową i pluszaka w szkole a Natalka dostanie znikopis.
Pod choinkę Martyna zamówiła sobie biurko, krzesło i lampkę a na Natalkę nie mam pomysłu.
 
reklama
Ja już sama nie wiem z tymi materacami.... Niby teraz wszyscy najmądrzejsi mówią że dzieci nie powinny spać na tych kokosowo gryczanych i samych gryczanych czy kokosowych, tylko na jakiś elastycznych czyli piankowych (oczywiście nie tych najtańszych z najtańszych) lub sprężynowych lub lateksowych. Lateksowego na pewno nie kupię bo ceny zaczynają się od 350 zł w górę, to samo w sumie ze sprężynowymi.... I już sama nie wiem co mam zrobić....Zuza na stronie kokosowej w ogóle nie chciała spać, musiałam jej zmieniać na gryczaną, więc kokosowy odpada zupełnie.....HELP:szok:
 
Do góry