reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam problem z pracodawcą

reklama
Tylko tam nikogo nie ma.
Nikt tego nie odbierze. Skrzynki jako takiej też nie ma.
Kiedyś był manager więc odbierał ale już nie ma.

To zgłoś ja do PiP bo to w ogóle brzmi trochę nieprofesjonalnie. Jak można mieć zarejestrowana firmę i nie odbierać na nią korespondencji. A jak ma jakieś faktury chociażby za umowę najmu to też nie odbiera?
 
To zgłoś ja do PiP bo to w ogóle brzmi trochę nieprofesjonalnie. Jak można mieć zarejestrowana firmę i nie odbierać na nią korespondencji. A jak ma jakieś faktury chociażby za umowę najmu to też nie odbiera?
Nie mam pojęcia,ale piętrzyły się awiza na podłodze w holu,nawet powiadomienia z sanepidu leżały na chodniku.
 
Eeeehh proponowałam jej nawet,żebyśmy załatwiły te urlopy tak jak urlop macierzyński(skoro nie ma czasu na spotkanie) czyli,wypełnienie dokumentów i zeskanowanie i odesłanie do niej ale również mnie zbyła.
 
Tylko tam nikogo nie ma.
Nikt tego nie odbierze. Skrzynki jako takiej też nie ma.
Kiedyś był manager więc odbierał ale już nie ma.
To Cię nie interesuje. Wysyłasz listem poleconym i uznajesz za doręczone, bo za taki uchodzi dokument wysłany w ten sposób. To jest sprawa między nią a danym urzędem, że nie odbiera pism. Ty swoje zrobiłaś. U nas firmie była taka sytuacja i pracownica po prostu wysłała do niej (tej szefowej) ponaglenie o wystawienie pit-11 i to potwierdzenie nadania dołączyła do rocznego zeznania z odpowiednim wyjaśnieniem. Tyle z Twojej strony. Wyegzekwować należności jest dość trudno, jeśli ktoś ma puste konto, kwota jest niewielka i generalnie człowiek przepadł, ale Ty jako zatrudniona jesteś czysta o ile przedstawisz dowód podejmowania prób kontaktu NA PIŚMIE.
 
reklama
Do góry