reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Agatkas, przejdź się do jakiegoś sklepu meblowego, bo tam często robią na zamówienie. Bo ten rzeczywiście drogi jest. My mamy teraz 80x160 piankowy-taki sobie, ale i tak za parę lat będę musiała pomysleć o jakimś piętrowym łózku.
 
Dziewczynki HELP! Mam upatrzone łózko dla Zuzki tylko że bez materacyka w rozmiarze 80x160. No i mam taki problem że na allegro jest tylko jeden materac w tym rozmiarze:szok: Drogi i taki: Materac VERONA 80x160 7stref kieszonki NAJTANIEJ! (1341850762) - Aukcje internetowe Allegro
I ja nie wiem czy taki materac jest dobry dla dwulatka...:unsure::unsure::unsure:

baaardzo drogi, ale.... nie jedyny na allegro ;p źle szukałaś :-D

ja przed chwilą sprawdziłam i znalazłam jeszcze:

Materac gryka gryczany 160x80 SPECJALNY W-wa (1339681273) - Aukcje internetowe Allegro

Materac kokos-pianka-gryka 160x80 Warszawa (1345512789) - Aukcje internetowe Allegro

Materac piankowy dla dzieci 160x80, 180x90, 200x90 (1337967036) - Aukcje internetowe Allegro


;-);-)
 
Agatkas bardzo fajny :)
Też chciałabym kupić coś takiego Igorkowi, ale on strasznie się wspina i już potrafi sobie przystawiać stołki jak gdzieś chce wejść, więc trochę się boję...
 
reklama
Agatkas - stolik śliczny. my mamy taki zwykły z IKEI i choć Misiek też sie z powodzeniem wszędzie wspina to jednak stolika uzywa zgodnie z przeznaczeniem:)

A tych materacy np nie znajdzie się w IKEI
 
Do góry