reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

kurcze nie pamiętam.Łożeczko jest takie, że ja mogę na nim spać, ma jakoś 160 lub 170 cm długości i chyba 70 szerokości. Gdzieś wklejałam linka.
Ja jestem zadowolona.
 
reklama
Dziewczyny, ja mam łóżeczko z barierką 80x160 cm. Jest solidne i fajnie wykonane, tylko materacyk jest najzwyklejszy. Ale nie pokaże Wam na allegro, bo ten sprzedawca teraz nie wystawia. Co jakiś czas ma przerwę :-) I u niego można było wybrać wymiary i kolory łóżka,a także długość i sposób zamontowania barierek.
 
reklama
Dziewczynki HELP! Mam upatrzone łózko dla Zuzki tylko że bez materacyka w rozmiarze 80x160. No i mam taki problem że na allegro jest tylko jeden materac w tym rozmiarze:szok: Drogi i taki: Materac VERONA 80x160 7stref kieszonki NAJTANIEJ! (1341850762) - Aukcje internetowe Allegro
I ja nie wiem czy taki materac jest dobry dla dwulatka...:unsure::unsure::unsure:


Agatkas ja tez nie wiem czy bedzie odpowiedni, a cena niezła, ale jak ja kupowałam materacyk dla hani to sprzedawca robił rozmiar na zamowienie. Moze są jacys sprzedający na polskim allegro którzy tez robia rozmiar na zamówienie....?
 
Do góry