reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Dzieczyny chce kupić fotelik na rowej małemu... jaki polecacie. Wczoraj patrzyłam w realu są za 200 zł na allegro takie same za 115 zł
 
Dziękuję Madzienko.

Zanplo cos mi się przypomina że ty kupowałaś na allegro dobrze pamiętam ? Jesteś zadowolona ?
 
agaciu ja tez wypatrzylam na alegro , sprzedawca mial w lodzi sklep wiec osobiscie sie pofatygowalismy zeby najpierw obejrzec jak wyglada na zywo.
no i oczywiscie do tego kask:)
 
Dziękuję Madzienko.

Zanplo cos mi się przypomina że ty kupowałaś na allegro dobrze pamiętam ? Jesteś zadowolona ?

Agaciu kupowałam na allegro, jestem bardzo zadowolona, wypróbowany już kilka razy, w tym roku tylko raz, ale pogoda nie pozwoliła. Przewiewny, chyba wygodny bo Maja jest zadowolona. Właśnie szukam który to jest
Chyba mamy ten: Fotelik rowerowy BELLELLI PEPE włoski Rozne Kolory (1605169177) - Aukcje internetowe Allegro nie pamietam firmy, ale wyglada identycznie, z dziurami i taka nakladką, cena też ta sama. Jak będe w domu to sprawdzę firmę.

My teraz rozglądamy się za hulajnogą, może cos polecacie??? spodobała mi się ARTI TRIO na trzech kółkach, wyglada na stabilną, o taka LEKKA HULAJNOGA TRÓJKOŁOWA ARTI TRIO 6 KOLORÓW !!! (1583637828) - Aukcje internetowe Allegro
Maja wczoraj wróciła z przedszkola i cały czas wspomina o hulajnodze (zaczęło się), ale na szczeście jest dzień dziecka to jak zasłuży to dostanie.
 
Agaciu kupowałam na allegro, jestem bardzo zadowolona, wypróbowany już kilka razy, w tym roku tylko raz, ale pogoda nie pozwoliła. Przewiewny, chyba wygodny bo Maja jest zadowolona. Właśnie szukam który to jest
Chyba mamy ten: Fotelik rowerowy BELLELLI PEPE włoski Rozne Kolory (1605169177) - Aukcje internetowe Allegro nie pamietam firmy, ale wyglada identycznie, z dziurami i taka nakladką, cena też ta sama. Jak będe w domu to sprawdzę firmę.

My teraz rozglądamy się za hulajnogą, może cos polecacie??? spodobała mi się ARTI TRIO na trzech kółkach, wyglada na stabilną, o taka LEKKA HULAJNOGA TRÓJKOŁOWA ARTI TRIO 6 KOLORÓW !!! (1583637828) - Aukcje internetowe Allegro
Maja wczoraj wróciła z przedszkola i cały czas wspomina o hulajnodze (zaczęło się), ale na szczeście jest dzień dziecka to jak zasłuży to dostanie.

Zanplo, my niedawno kupiliśmy taką : HULAJNOGA trojkolowa HELLO KITTY CARS TOY STORY (1603870205) - Aukcje internetowe Allegro, Alankowi najbardziej się w niej póki co podoba to, że gra i świeci :p, bo do niej tańczy :szok::-D:-D, choc przyznam, że kilka razy już na niej śmigał pod blokiem :tak::tak:
 
reklama
My teraz rozglądamy się za hulajnogą, może cos polecacie??? spodobała mi się ARTI TRIO na trzech kółkach, wyglada na stabilną, o taka LEKKA HULAJNOGA TRÓJKOŁOWA ARTI TRIO 6 KOLORÓW !!! (1583637828) - Aukcje internetowe Allegro
Maja wczoraj wróciła z przedszkola i cały czas wspomina o hulajnodze (zaczęło się), ale na szczeście jest dzień dziecka to jak zasłuży to dostanie.

Zanplo my mamy Mini Micro i jest rewelacyjna...tylko cena :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:to jedyny minus

hulajnoga mini micro/ RÓŻOWA , NIEBIESKA / Gdańsk (1601927308) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry